Söke Teka Servisi

Söke Teka Servisi

Beyaz eşya kullanımı; insan yaşamında artık konfor ve pratiklik açısından, olmazsa olmaz hale gelmiştir. Kaliteli bir beyaz eşya satın almanın faydası; kullanım ve teknik servisin güvenilirliği yönünden kötü sürprizlerle karşılaşmamak için, göz ardı edilemez denilebilir. Öncelikle güven ve kalite ilkesine önem veren Teka markası; teknik ekibin, belirlenen vizyon doğrultusunda eğitildiği bir çalışma anlayışını gütmektedir. Firmanın bünyesine katılan her eleman da bu nedenle özenle seçilmiştir.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Söke Teka Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Teka

Teknik Servisi

ikon5

Söke Teka Servisi olarak, Teka marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Teka

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Söke Teka Servisi olarak, Teka marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Söke Teka Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Teka ürünleridir.

Söke Genelinde

Teka Servis Ağı

ikon8

Söke Teka Servisi olarak, Söke genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Söke Teka Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Söke Teka Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Teka Servis Söke

Evlerin ve iş yerlerinin her yerinde en büyük yardımcı elektronik cihazların; uzun süre kullanılması sonucu arızalanması ya da eski performansının olmaması, ileride daha fazla enerji harcamasına ve masraf çıkarmasına sebep olmaktadır.  Periyodik olarak teknik servis tarafından yapılan bakımdan geçmeyen beyaz eşyalar ve elektronik aletler, daha büyük sorun çıkarabilmektedir. Teka teknik servis, karşılaşılan tüm sorunları; büyük ya da küçük boyutta olması fark etmeden, kökünden çözebilmektedir. Özellikle daha küçük bölgelerde yaşayanlar için, teknik servise ulaşmak kolay olmayabilir. Teka çağrı merkezi, Söke ve civarındaki teknik servis desteğini eksiksiz yerine getirmektedir. Beyaz eşyaların montajını ve kurulumunu sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Adrese gelerek inceleme yapan servis, sorunun ne olduğunu kısa sürede tespit eder. Sonrasında yapılan onarım çalışmalarıyla, en doğru sonucun alınması sağlanır. Teka servis telefon numarası üzerinden; hatalı bir müdahale yapmadan önce servis hizmeti alarak, cihazların sistemini bozmadan teknik servisin adrese ulaşması beklenir. Teka telefon hattından teknik servise ulaşıldığında, aynı gün içinde teknik destek alınabilir.

Teka servis numarası bakım ve tamirat konusunda, günün her saati müşterilerine cevap vermektedir. Arıza kaydı oluşturulduğunda, genel olarak cihazı yerinde görmeyi tercih eden teknik ekip, arızanın neden kaynaklı olabileceği ve onarımının maliyetinin ne kadar tutacağı konusunda müşteriye bilgi verir. Ciddi bir arıza söz konusuysa; cihazları araca yükleyerek, atölyelerde tamiratının yapılması sağlanmaktadır.

soke teka servisi 1
soke teka servisi 2

Söke Teka Servisi

Buzdolabı, fırın gibi uzun süre kullanılan ve çalışan cihazların arıza yapması olasıdır. Beyaz eşyaların hiç durmadan çalışması demek, arızaların da her an oluşabilmesi anlamına gelmektedir. Teka tamircisi, eksiksiz bakım yapar, böylelikle daha az fatura ve cihazlarda eskisi kadar iyi çalışma güvencesi verir. Her ne kadar dayanıklı tüketim araçlarından olsalar da; uzun süre bakımlarının yapılmaması, performans düşüklüğüne de neden olmaktadır. Düzenli temizliklerinin yapılması, sürekli çalışan elektronik aletler için gerekli olduğundan, firma tüm detayları atlamadan işlemleri yerine getirmektedir.

Teka Servis Söke Telefon Numarası

 Beyaz eşyaların ve elektronik aletlerin bakım ve onarım sonrasında, bunları test etmek zorunludur. Bu testi teknik servis, tüm işlemler bittikten sonra yapar. Test sırasında hiçbir alette risk almayan ve kurallara uygun şekilde tüm işlemleri gerçekleştiren Teka; aletlerin kusursuz çalışmasını önemseyerek, onarım işlemlerini titizlikle yerine getirir. Bu testler sırasında hiçbir ek ücret talep edilmemektedir.

Servis bölgelerini çok önemseyen Teka arıza ekipleri, Söke ve çevresindeki tüm bölgelerde hızlı ve geniş servis ağına ulaşmaktadır. Randevulu sistem sayesinde, belirlenen saat aralıklarında adrese gidilmektedir.

resimbanner1

Söke Teka Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Teka Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Söke Teka Servisi olarak, Teka marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Söke Teka Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Teka Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Söke Teka Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...