Söke Silverline Servisi

Söke Silverline Servisi

Silverline teknik servis olarak sizlere aralıksız olarak servis hizmeti sunmaktayız. Hiç çalışmayan ya da verimsiz çalışan cihazlarınız için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Silverline markası birçok beyaz eşya çeşidi ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Kaliteli ürünleri ile bilinmesine rağmen zamanla bazı sorunların ortaya çıkması da oldukça doğaldır. Kullanıcı hataları ya da cihazların eskimiş olması birçok arızanın yaşanmasına neden olmaktadır. Bizler servis olarak karşılaşılan arızaları incelemekte ve hemen giderilmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Silverline telefon numaralarını arayanlar sıkıntılı olan cihazlarının sorunlarını bildirerek hemen arıza kaydı oluşturabilir. Sizlere ulaşan teknik ekibimiz işinde tecrübeli ve ehil sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bütün sorunlarınızı çözümleyerek cihazlarınızı çalışır bir şekilde sizlere teslim etmektedirler.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Söke Silverline Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Silverline

Teknik Servisi

ikon5

Söke Silverline Servisi olarak, Silverline marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Silverline

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Söke Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Söke Silverline Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Silverline ürünleridir.

Söke Genelinde

Silverline Servis Ağı

ikon8

Söke Silverline Servisi olarak, Söke genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Söke Silverline Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Söke Silverline Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Silverline Servis Söke

Silverline markasına ait olan çamaşır makineniz su alma ya da sıkma problemi yaşıyorsa hemen kontrol edilerek gerekli bakımlar tarafımızca yapılmaktadır. Parça değişimi gerekiyorsa servisimiz orijinal yedek parça tercihinde bulunarak cihazın garanti süresi içinde olmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı işimizi büyük bir hassasiyetle yapmaktayız. Çamaşır makinesi arızalarında Silverline çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

Bulaşık makineleri de hayatınızı kolaylaştıran cihazlar arasında bulunur. Elde bulaşık yıkama derdinden sizleri kurtararak kendinize zaman ayırmanızı sağlayan cihazlar olarak bilinir. Ayrıca su ve deterjan tasarrufunda da bulunurlar. Bulaşık makineniz temiz yıkama yapmıyorsa ya da tabak ve bardakları çiziyorsa bakım zamanı gelmiş demektir. Hemen Silverline arıza numaramızı arayarak çözüm getirilmesini talep edebilirsiniz.

soke silverline servisi 1
soke silverline servisi 2

Söke Silverline Servisi

Silverline tamircisi olarak bilinen firmamız yaşadığınız buzdolabı sorunlarında da sizlere çözüm önerileri sunmaktadır. Silverline buzdolabınızda yeterli soğutma sorunu yaşıyorsanız bizi arayabilirsiniz. Ayrıca cihazınızda karlanma ve buzlanma varsa durumu bize bildirebilir ve hemen tamir edilmesini talep edebilirsiniz. Tamir işleri yerinde ya da servisimizde yapılmaktadır. Yerinde yapılan tamirlerin sonrasında ortam temizliğine de dikkat edilir. Ayrıca Silverline fırın kullananlar karşılaştıkları verimsiz pişirme durumlarında bizden yardım alabilir fırınlarının verimli olarak çalışmasını sağlayabilir.

Silverline servis numarası arayışında bulunanlar klimaları için de teknik servis hizmeti alabilmeleri mümkündür. Klimalar bulunduğunuz yerin iklimlendirilmesinde kullanılan cihazlardır. Yaz ve kış devamlı çalışırlar. Zaman içinde verimsiz hava üflemesi söz konusu olabilir. Yapılacak bakımlarla klimanız temizlenir ve iç-dış ünite kontrolleri yapılır. Bu konuda da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Silverline Servis Söke Telefon Numarası

Silverline servis telefon numarası… olmaktadır. Beyaz eşyalarınız ya da iklimlendirme cihazlarınızın montajlarında, bakımlarında, tamir ve onarımlarında bizi arayarak kaliteli bir servis hizmeti alabilirsiniz. İşinde uzman ve deneyimli olan teknikerlerimiz bütün cihazlarda yetkilidir. Cihazların performanslı çalışması için gerekli bakımlarını yapacaklardır. Bulunduğunuz adrese hızlı bir şekilde ulaşarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumlardan sizi kurtarmaktayız. Sizler de böylelikle yeni cihaz alma derdinden kurtulursunuz. Ekonomik ve indirimli olan fiyatlarımızdan faydalanmanız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

resimbanner1

Söke Silverline Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Silverline Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Söke Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Söke Silverline Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Silverline Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Söke Silverline Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...