Söke Profilo Servisi

Söke Profilo Servisi

Profilo, beyaz eşya, küçük ev aletleri, elektronik cihazlar olmak üzere pek çok diğer ürünün üretim ve satışını gerçekleştiren ve Türkiye’de uzun yıllardan beri bu sektörde yer edinen oldukça ünlü bir markadır. Bu marka, başta çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi olmak üzere televizyon, kombi ya da klima gibi pek çok diğer ürünün de hem üretim hem de satışını gerçekleştirmektedir. Fakat marka sadece üretim ve satış değil aynı zamanda yetkili servis hizmeti de vermektedir. Buna bağlı olarak da Türkiye’de sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Hemen hemen pek çok diğer beyaz eşya markasında olduğu gibi Profilo da Türkiye’nin pek çok şehrinde ve bu şehirlerin ilçelerinde yetkili servise sahiptir. Vermiş olduğu teknik servis hizmeti ile de müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Profilo’nun teknik servis verdiği şehirlerden biri de Aydın’dır. Fakat merkezde bulunan servis ilçelere hızlı bir şekilde ulaşamayacağından dolayı marka şehrin ilçelerinde de teknik servis bulundurmaktadır. Profilo teknik servis hizmetinin verildiği ilçelerden birisi de Söke’dir. Bu ilçede markanın neredeyse tüm ürünlerinin servis hizmeti verilmektedir. Çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşyalardan elektrik süpürgesi ve klima gibi küçük ev aletlerine kadar pek çok ürün için servis hizmeti verilmektedir.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Söke Profilo Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Profilo

Teknik Servisi

ikon5

Söke Profilo Servisi olarak, Profilo marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Profilo

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Söke Profilo Servisi olarak, Profilo marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Söke Profilo Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Profilo ürünleridir.

Söke Genelinde

Profilo Servis Ağı

ikon8

Söke Profilo Servisi olarak, Söke genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Söke Profilo Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Söke Profilo Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Profilo Servis Söke

Aydın / Söke’de ikamet eden ve beyaz eşya ya da küçük ev aletlerinde arıza ile karşı karşıya kalan pek çok kişi için Profilo, ilçede yer alan teknik servis ekibini göndermektedir. Profilo tamircisi, ilçede yer alan tüm evlere gidip sorunu hızlı bir şekilde giderebilmektedir. Bu sayede kişiler, Profilo’nun merkezden gelecek olan teknik servisini beklemek zorunda kalmazlar. Fakat bazı arızalanmalarda tamir işlemi uzun bir süreç gerektirebilir. Buna bağlı olarak da eşya belirli bir süreliğine götürülmektedir. Bu süreçte ya da öncesinde arıza hakkında bilgi almak için Profilo çağrı merkezi ile iletişime geçilebilmektedir.

soke profilo servisi 1
soke profilo servisi 2

Söke Profilo Servisi

Beyaz eşyalar ya da küçük ev aletlerinde karşılaşılan Profilo arıza, gündelik hayatta aksaklığa yol açmaktadır. Fakat Profilo, işinde profesyonel çalışanlar ile kişileri mağdur etmemek için oldukça hızlı bir tamir süreci gerçekleştirmektedir. Diğer bir yandan, her eşyanın garantisi ve gerektiği zaman parça ihtiyacı da karşılanmaktadır. Buna bağlı olarak da Profilo marka eşya kullanan kişiler, Profilo servis telefon numarası araştırması içindedir

Profilo Servis Söke Telefon Numarası

Profilo’nun her şehrinde ve ilçesinde bulunan teknik ekiplerin numarası farklı olmaktadır. Buna bağlı olarak da kişilerin teknik servise ulaşabilmeleri için sadece merkezde yer alan servisi değil, ikamet ettikleri ilçenin teknik servisini aramaları gerekmektedir. Aydın / Söke’de ikamet edip eşyalarında arıza ile karşılaşan kişiler için, Profilo servis numarası 444 7 766 ya da  (0256) 215 00 01 olmaktadır. Kişiler Profilo telefon numarasından yetkili servis ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilmektedirler.

resimbanner1

Söke Profilo Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Profilo Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Söke Profilo Servisi olarak, Profilo marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Söke Profilo Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Profilo Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Söke Profilo Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...