Söke Mitsubishi Servisi

Söke Mitsubishi Servisi

Her mevsimde günlük hayatın olmazsa olmazları, elektronik cihazlar ve klimalardır. Kalitesinden ödün vermeyen Mitsibushi; genelde klima konusunda, teknik servis güvenilirliğinden dolayı çok tercih edilmektedir.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Söke Mitsubishi Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Mitsubishi

Teknik Servisi

ikon5

Söke Mitsubishi Servisi olarak, Mitsubishi marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Mitsubishi

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Söke Mitsubishi Servisi olarak, Mitsubishi marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Söke Mitsubishi Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Mitsubishi ürünleridir.

Söke Genelinde

Mitsubishi Servis Ağı

ikon8

Söke Mitsubishi Servisi olarak, Söke genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Söke Mitsubishi Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Söke Mitsubishi Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Mitsubishi Servis Söke

Özellikle yaz aylarında daha fazla kullanılan klimaların arıza durumları için; Mitsibushi Söke firması, hem personel hem de araç sayısında artışa gitmektedir. Böylece acil onarım gerektiren durumlarda müşteriyi mağdur etmemektedir. Bu tür durumlar genel olarak müşteri için strese neden olabilir. Uygun kalitede servis bulamamak ve servisin zamanında gelmemesi gibi durumlar müşteriyi telaşa sürükleyebilir. Klimaların yüksek fiyatlı ürünler olmasıyla da, yanlış bir servis tercih etmemek gerekir.

Mitsibushi teknik servis, günlük olarak pek çok elektronik cihaz konusunda destek sunar. Evlerde ve iş yerlerinde günlük kullanılan cihazlarla ilgili sorunlarda arıza kaydı oluşturulduğunda; verilen süre içinde, teknik ekip adrese ulaşmaktadır.

Mitsibushi telefon hattından firmaya ulaşıldığında; telefonda aldığı bilgi doğrultusunda adrese gelip, gerekli tüm incelemeyi yapar. Parça değişimi gerekliliğinde de, orijinal yedek parça desteği sağlar.

Elektronik cihazlarda ve klimalardaki teknik sorunlar her zaman makineden kaynaklı olmayabilir. Bazı durumlarda tüketici kullanım hatasının da göz önünde bulundurulması gerekir. Marka klima konusunda kendini bu alanda ispat etmiş olduğundan; kurulum aşamasında, kullanım konusunda firma tarafından müşteri bilgilendirilir ve hem enerji verimliliği hem de uzun ömürlü kullanım için, teknik destek görevi yerine getirilir. Çok geniş bir müşteri portföyüyle çalışan Mitsibushi tamircisi, Türkiye’nin her yerine kolayca ulaşım sağlamaktadır. Donanımlı teknik ekipler sayesinde, klimaların teknik ihtiyaçlarının doğru belirlenmesine özen göstermektedir. Yönlendirme ve servis işlemlerinde en hızlı ve aktif firmalardan biri olarak, çalışmalarını devam ettirmektedir.

soke mitsubishi servisi 1
soke mitsubishi servisi 2

Söke Mitsubishi Servisi

Cihazlarla ilgili sorunu çözmek için öncelikle Mitsibushi servis numarası kullanılmaktadır. Arıza kaydı için; öncelikle müşterinin adı, soyadı ve iletişim bilgileri alınır. Teknisyenlerin müsait olduğu saatler belirtilir. Müşterilerin bu saatlerden hangisinde uygun olacağı belirlenir. Böylelikle arıza kaydı alınır ve özel servis hizmeti başlatılmış olur. Cihazın modeli hakkında bilgi alındıktan sonra adrese, alanında uzman ekipler yönlendirilmektedir. Yerinde arıza tespiti yapılır ve tamirin nasıl yapılabileceği hakkında, müşteriye gereken açıklama yapılır. Genelde klimalarla ilgili hizmet verilmekte olduğundan; bakım ve onarım sonrasında, klimalardan en yüksek verim almayı hedeflenmektedir.

Klimaların çalışmasıyla ilgili sorun görülmesiyle birlikte; uzman kişiler tarafından onarımının yapılmasının ihmal edilmemesi, sorunun daha az masrafla giderilmesinde önemli rol oynar. Bazı arızalarda; filtrelerin tıkanması sonucu temizleme işlemleri yapıldığında, cihaz eski verimliğinde çalışabilmektedir. Bazılarında ise, daha büyük onarım çalışmalarına ihtiyaç duymaktadır. Bu durumlarda klimalar teknik ekip tarafından sökülerek, atölyelere götürülür. Mitsibushi çağrı merkezi gün içinde her zaman kullanımda olduğundan, beklemeden teknik ekibe ulaşılabilmektedir.

Mitsubishi Servis Söke Telefon Numarası

Mitsibushi arıza onarımı, bakımı ve kurulumu, genel itibariyle klimalar üzerine yapılmaktadır.  Klimalarla ilgili teknik bilgisi olmayanların bu işlemleri yapması daha büyük arızalara ve masraflara sebep olmaktadır. Tüm ülkede olduğu gibi; Söke ve çevresinde de sadece kendi markasına değil; pek çok markanın elektronik cihazlarıyla ilgili sorunlarına, Mitsibushi servis telefon numarası hattından oluşturulan randevuyla dönüş yapmaktadır.

resimbanner1

Söke Mitsubishi Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Mitsubishi Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Söke Mitsubishi Servisi olarak, Mitsubishi marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Söke Mitsubishi Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Mitsubishi Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Söke Mitsubishi Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...