Söke Dominox Servisi

Söke Dominox Servisi

Dominox tamiricisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda adresiniz, birkaç kişisel bilginiz ve beyaz eşyanızda meydana gelen arıza hakkında birkaç bilgi talep edilmektedir.  Dominox arıza durumunun kısa süre içerisine giderilmesi için sizden alınan bilgiler sonrasında her iki taraf için de uygun olan gün ve saatte randevu oluşturulmaktadır.

Müsaitlik durumunuzun değişmesi durumunda firmamız ile iletişime geçerek randevu gününü ve saatini değiştirme şansınız vardır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız her aşamada memnuniyetinizi düşünmekte ve siz odaklı faaliyetler gerçekleştirmektedir. Bu nedenle randevu oluşturma sürecinde herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. Dominox telefon numarası üzerinden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Söke Dominox Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Dominox

Teknik Servisi

ikon5

Söke Dominox Servisi olarak, Dominox marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Dominox

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Söke Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Söke Dominox Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Dominox ürünleridir.

Söke Genelinde

Dominox Servis Ağı

ikon8

Söke Dominox Servisi olarak, Söke genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Söke Dominox Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Söke Dominox Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Dominox Servis Söke

Her geçen gün değişen ve gelişen dünya ile birlikte elektronik aletlere ihtiyaç artmakta ve zaman tasarrufu bu aletlerle gerçekleştirilmektedir. Bu aletler daha doğrusu beyaz eşyalar hayatın her alanında kullanılmakta ve insanların günlük yaşamdan daha aktif bir şekilde yer almasını sağlamaktadır. Hayatın her alanını kapsayan ve neredeyse tüm yaşam alanlarında kullanılan beyaz eşyalar da bu aletler arasında yer alır. Beyaz eşyalar günlük yaşantının bir parçası olmakta ve insanlara büyük oranda katkı sağlamaktadır. Bu nedenle beyaz eşyalarda meydana gelen herhangi bir sorun, insan yaşamını büyük oranda etkileyebilmekte ve günlük hayatın aksaklıklara uğramasına neden olabilmektedir. Bu tür sorunları ortadan kaldırabilmek ve beyaz eşyaların aktif olarak günlük hayatta kullanabilmesini sağlamak için hizmet veren Dominox teknik servis firmamız gece gündüz çalışmaktadır.

soke dominox servisi 1
soke dominox servisi 2

Söke Dominox Servisi

Yeni aldığınız ya da  uzun süredir kullanımı gerçekleştirdiğiniz beyaz eşyalarınızda sorunlarla karşılaşıyorsanız bu durumda profesyonel destek alabilirsiniz. Alanında uzman bir ekip ile hizmet veren firmamız herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sizlere gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirmekte beyaz eşyalarınızın daha aktif bir şekilde kullanılabilmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede beyaz eşyalarınızı değiştirmeden daha iyi hale getirebilir ve herhangi bir maddi kayba uğramayabilirsiniz. Pek çok kişi beyaz eşyalarda parça değişimi ya da arıza onarımı gerçekleştirildiğinde beyaz eşyaların eskisi gibi çalışmayacağını düşünüyor olsa da bu yalnızca bir yanılgıdır. Firmamız sunduğu tüm hizmetlerde bir yıl garanti vermektedir ve garantisi bulunan tüm hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Dominox Servis Söke Telefon Numarası

Dominox telefon numarasının yanı sıra Dominox çağrı merkezi de aktif olarak çalışmaktadır. 7/24 güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmak için çalışan firmamızın ekibi, sizlerden gelen talepleri en kısa süre içerisinde değerlendirmektedir. Dominox servis numarası 444 23 56’dır. Dominox servis telefon numarası üzerinden arama gerçekleştirdiğiniz sürece servis bölgelerimiz, hizmetlerimiz, servis kayıtlarımız ve ücretlendirmelerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızın alanında uzman danışma ekibi sizlerden gelen çağrılara oldukça açıklayıcı bir şekilde yanıt vermekte ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasını engellemektedir.

resimbanner1

Söke Dominox Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Dominox Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Söke Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Söke Dominox Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Dominox Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Söke Dominox Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...