Söke Amana Servisi

Söke Amana Servisi

Amana teknik servis konumunda olan firmamız kullanmakta olduğunuz Amana markasındaki cihaz arızalarında sizlere çözüm önerileri sunmaktadır. Beyaz eşyaların ve iklimlendirme cihazlarının hayatımızdaki yeri büyüktür. Onlarda oluşan sıkıntı da hayatımıza olumsuz olarak etki eder. Ama zaman içinde birçok sorun ortaya çıkar ve bu sorunlar giderilmezse daha büyük arızaların gündeme gelmesi de elzemdir. Küçük sorunlarda yapılacak bakımlarla cihazlarınızı uzun süre verimli olarak kullanabilirsiniz. Bizler Söke Amana servisi olarak deneyimli ekibimizle yanınızdayız. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşmakta ve çözmekteyiz.  

Amana çağrı merkezi tüm cihaz sorunlarınız için oluşturulmuştur. Beyaz eşyalardan başka iklimlendirmede kullandığınız cihazlarınız için de bizi arayabilirsiniz. Size hızlı bir şekilde ulaşım sağlanarak kaliteli bir hizmet tarafımızca verilir.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Söke Amana Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Amana

Teknik Servisi

ikon5

Söke Amana Servisi olarak, Amana marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Amana

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Söke Amana Servisi olarak, Amana marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Söke Amana Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Amana ürünleridir.

Söke Genelinde

Amana Servis Ağı

ikon8

Söke Amana Servisi olarak, Söke genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Söke Amana Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Söke Amana Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Amana Servis Söke

Amana markasına ait olan çamaşır makinenizde verimsiz çalışma durumu varsa hemen müdahale yapılarak sorunların incelenmesi gerekir. Mekanik ya da teknik sorunlar söz konusu olabilir. Cihaz çamaşırları sıkmıyor ya da gürültülü çalışmasıyla sizi rahatsız ediyor olabilir. Hemen genel kontroller yapılır, kazan ve rulman ayarlarına bakılır. Parça değişimi gerekiyorsa orijinal yedek parça tercih edilir. Hem parça hem servis garantisinde olmanız için orijinal yedek parçalar önem arz etmektedir. Bulaşık makinesinde de bazı sorunlar makinenin performanslı çalışmasını etkiler. Bu durumda bulaşıklar da hijyenik yıkanmayacaktır. Amana arıza numarasını arayarak tüm bunlara çözüm bulabilirsiniz.

Amana telefon numarasını arayanlar temiz işçiliklerimizden faydalanacaktır. Ayrıca servisimizin profesyonel olarak sunmuş olduğu tamirlerden faydalanacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

soke amana servisi 1
soke amana servisi 2

Söke Amana Servisi

Amana tamircisi durumunda olan Söke Amana servisi, ilçemizde oldukça bilinmekte ve talep görmektedir. Kullanmış olduğunuz buzdolabınızda sorun varsa bu durum gıdaların uzun süre saklanmasını engeller. Soğutması az olan, karlanma yapan dondurucular sizin için sıkıntılı durumları meydana getirir. Çözümü için servisimiz sizlere yardımcı olur. Ayrıca Amana markalı fırınlarda karşılaşılan sorunlar da incelenir. Böylelikle fırınlarınızda verimli pişirme yapabilirsiniz.

Amana servis numarası ev ve iş yerlerinde kullanılan klima arızaları için de aranmaktadır. Klimaların verimli ve temiz bir hava üflemesi yapılacak bakımlarla mümkündür. Vaktinde bakım yapılmazsa klimalarınız hem kirli bir hava üflemesi yapacak hem de verimsiz çalışacaktır. Bizden montaj ve arıza giderme konusunda da yardım alabilirsiniz.

Amana Servis Söke Telefon Numarası

Amana servis telefon numarası… olmaktadır. Tüm beyaz eşyalar alanında uzman personellerimiz tarafından incelenir ve sorunları tespit edilir. Yerinde yapılan tamirlerde ortam temizliğine dikkat edilir. Servisimizde yapmış olduğumuz tamirler de bulunmaktadır. Güler yüzlü personellerimizden her konuda hizmet alabilmeniz mümkündür. Cihaz kurulumları, bakımları, tamirleri ve parça değişimleri tarafımızca kaliteli bir şekilde yapılır. Sizlere garantili hizmeteler de sunulur. Çünkü yaptığımız her işin arkasındayız. Müşterilerimiz için uygun fiyatlarımız bulunmaktadır. Onların bütçesini düşünerek indirimli fiyatlar ortaya çıkarılmıştır. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

resimbanner1

Söke Amana Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Amana Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Söke Amana Servisi olarak, Amana marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Söke Amana Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Amana Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Söke Amana Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...