Söke Altus Servisi

Söke Altus Servisi

Hemen hemen her elektronik cihazın servisi ve garanti belgesi bulunmaktadır. Altus da bir beyaz eşya markası olarak her ürünü için müşterilerine teknik servis hizmeti vermektedir. Fakat sadece merkez servisleri değil, Türkiye’nin pek çok şehrinde ve pek çok ilçesinde yetkili servisi bulunmaktadır.

Altus teknik servis hem beyaz eşyaların hem de küçük ev aletleri ve elektronik cihazların arıza durumlarında yardımcı olmaktadır. Beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri, son yıllarda hemen hemen her evde eskiye göre daha sık kullanılmaktadır. Gün içinde sıklıkla kullanılan eşyalar olduğundan dolayı da zaman içinde bir takım teknik arızalar ortaya çıkabilmektedir. Buna bağlı olarak da Altus’un teknik servis ekibiyle iletişime geçmek gerekmektedir. Böyle bir arıza ile karşı karşıya kalan kişiler Altus çağrı merkezi ile iletişim kurmalıdırlar. Buna bağlı olarak da Altus servis numarası Altus marka eşya kullanan ve bu eşyasında arıza ile karşı karşıya kalan pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Söke Altus Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Altus

Teknik Servisi

ikon5

Söke Altus Servisi olarak, Altus marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Altus

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Söke Altus Servisi olarak, Altus marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Söke Altus Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Altus ürünleridir.

Söke Genelinde

Altus Servis Ağı

ikon8

Söke Altus Servisi olarak, Söke genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Söke Altus Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Söke Altus Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Altus Servis Söke

Altus’un teknik servis hizmeti veren bir şubesi de Aydın / Söke’de yer almaktadır. Söke Altus teknik servis, ilçede yer alan tüm mahalle ve sokaklara giderek kişilerin beyaz eşyalarında karşılaşmış olduğu arızaları gidermektedirler. Böylece Söke’de yaşayan ve beyaz eşyalarında problemle karşılaşan kişiler, servisin merkezden gelmesini beklemeden hızlı bir şekilde teknik servise ulaşabileceklerdir. Diğer bir taraftan teknik servis ile sadece arıza durumlarında değil eşyanın kullanımı hakkında bilgi almak içinde iletişim kurulabilmektedir.

soke altus servisi 1
soke altus servisi 2

Söke Altus Servisi

Altus, teknik servis konusuna diğer pek çok marka gibi oldukça önem vermektedir. Bunun asıl nedeni ise müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Marka, müşteriyi mağdur etmemek için teknik servis ekibi oldukça hızlı bir şekilde göndermektedir. Bu ekip alanında profesyonel olan çalışanlardan oluşmaktadır. Diğer bir yandan ise ekip arızanın durumuna uygun olarak gerekli gördükleri ekipmanları ve yedek parçayı alarak adrese ulaşmaktadır. Altus tamircisi, kişilerin gündelik hayatlarında herhangi bir aksaklığa yol açmamak adına tamir işlemini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arızanın uzun sürmesi durumunda eşya evden alınarak en kısa sürede geri getirilecek şekilde tamirhaneye götürülmektedir. Marka sadece garantili eşyaları değil aynı zamanda garanti süresi dolmuş eşyaların tamir işlemlerini de yaparak müşterilerine gerekli hizmeti vermektedir.

Altus Servis Söke Telefon Numarası

Aydın / Söke’de ikamet eden kişiler, Altus teknik servisine 444 0 888 Altus servis telefon numarası aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Öncelikli olarak teknik servis hangi üründe problem yaşandığını öğrenerek probleme bağlı olarak teknik ekip ve ekipman göndermektedir. Böylece beyaz eşyalarında arıza ile karşı karşıya kalan kişilerin tamir işlemleri kısa süre içinde çözüme kavuşturulmaktadır. Altus telefon numarası aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurulabilmektedir.

resimbanner1

Söke Altus Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Altus Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Söke Altus Servisi olarak, Altus marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Söke Altus Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Söke Altus Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Söke Altus Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...