Nazilli Teka Servisi

Nazilli Teka Servisi

Klimalar herkesin hayatında oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Nazilli gibi özellikle yaz aylarında çok sıcak olan bir şehirde yaşıyorsanız evinizde klima olması sizin için avantaj olacaktır. Teka markası Türkiye’nin ve özellikle Nazilli’nin en çok tercih edilen markalarından biridir. Özellikle doğa dostu ve çevre dostu olmasıyla bilinen Teka markası yaz aylarında evinizi serin tutacak ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Olası arıza durumlarında ise Teka tamircisi ile görüşerek çok kaliteli bir servis desteği almanız mümkündür. Teka çağrı merkezi ve yetkili servis personelleri hafta içi her gün ve cumartesi günleri sabah 09.00 ile akşam 21.00 arasında hizmet vermektedir.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Nazilli Teka Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Teka

Teknik Servisi

ikon5

Nazilli Teka Servisi olarak, Teka marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Teka

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Nazilli Teka Servisi olarak, Teka marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Nazilli Teka Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Teka ürünleridir.

Nazilli Genelinde

Teka Servis Ağı

ikon8

Nazilli Teka Servisi olarak, Nazilli genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Nazilli Teka Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Nazilli Teka Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Teka Servis Nazilli

Mutfakta kullanılan her bir eşya değerlidir. Özellikle elektronik cihazların arızalanması hiç istenmeyen bir durumdur. Teka arıza ile müşterilerin sorunları iyice anlaşılarak yedek parça ihtiyacı olup olmadığı tespit edilir ve adrese tüm gerekli teçhizat tedarik edilerek gidilir. Firmanın marka adına uygun servis hizmetleri ile olumlu dönüşler sağlanır ve arızalar tekrarlanmayacak şekilde onarılır. 
Yeni alınan eşyaların ise kurulumu ve montajı en doğru şekilde, profesyonel çalışanlar tarafından gerçekleştirilir.  Aspiratör motorunda, ocak düğmelerinde çıkan sorunlar ve benzeri arızalar deneyimli ustaların elinde kısa zamanda onarılır. Cihazların kullanımı süresi uzadıkça müşteriyi memnun eder. Cihazlarında en iyi performans ile çalışması iyi bir bakım ve onarım ile gerçekleşir.

nazilli teka servisi 1
nazilli teka servisi 2

Nazilli Teka Servisi

Klimanızın yıllık ya da servis ile görüşerek planladığınız periyotta bakım zamanı geldiyse eğer veya klimanızda bir arıza varsa Teka arıza uzmanlarıyla bunu görüşerek onarılmasını sağlayabilirsiniz. Teka, müşteri ilişkilerine çok değer veren ve müşteriyi her daim mutlu etmeye çalışan bir firma olduğu için severek yardımcı olacaklardır. Genellikle çok yoğun olarak Teka kullanıcılarına hizmet veren yetkili servislerden randevu alarak uygun bir zamanda gitmeniz gerekmektedir. Son derece profesyonel olarak çalışan teknik servisi diğer markaların teknik servislerinden ayıran şey ise bu profesyonelliğidir. İnsan ilişkilerine çok önem veren yetkili servis çalışanları sürekli olarak güler yüzlü ve çözüm odaklıdır. Bu da Teka’nın bu kadar popüler olmasını ve insanlar tarafından parmakla gösterilecek seviyeye gelmesini açıklar niteliktedir.

Teka Servis Nazilli Telefon Numarası

Eğer Nazilli’de yaşıyorsanız ve çoğu kişi gibi siz de Teka marka klima kullanıyorsanız çok şanslısınız. Nazilli Teka yetkili servisi size yardımcı olmak için her zaman hazırlar. Olası bir arıza durumunda Teka servis telefon numarasını arayarak yetkili servisle görüşebilirsiniz.  Teka servis telefon numarası ile yetkililere ulaşabilir ve sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Eğer sorun sizin sandığınızdan daha basit ve evde halledilebilecek düzeydeyse Teka telefona cevap veren yetkililerin komutlarını birebir uygulayarak sorunu çözebilirsiniz. Aksi takdirde klimanızı tamir etmek için evinize bir ekip göndereceklerdir. Numara üzerinden kendilerine ulaştığınızda sorununuzu net bir şekilde anlatırsanız servis yetkilileri size yardımcı olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

resimbanner1

Nazilli Teka Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Teka Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Nazilli Teka Servisi olarak, Teka marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Nazilli Teka Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Teka Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Nazilli Teka Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...