Nazilli Samsung Servisi

Nazilli Samsung Servisi

Firmamız, bölgede Samsung tamircisi olarak hizmet verir. Yetkili servis ihtiyacınızı her zaman en iyi şekilde gideririz.

Samsung marka tüm ürünler için, ürünün garanti kapsamında olup olmaması fark etmeksizin tarafımızdan en kaliteli desteği alabilirsiniz. Samsung arıza sebeplerinin hemen her birinde tecrübeli olan elemanlarımız, kısa zamanda ürününüzün sorununu analiz etme ve müdahalede bulunma işlemini tamamlayacaklardır. Yaptığı işlerde kaliteden asla ödün vermeyen firmamıza her koşulda ürününüzle ilgili soru sorabilir, tamirdeki cihazınızın akıbetini dilediğiniz an rahatça öğrenebilirsiniz.

Özellikle yetkili servisten destek almanız, ürünün sonraki zamanlarda bir arıza geçirmesinin riskini minvaliz etmenize olanak tanır. Samsung bünyesinde çalıştığımız ve resmî olarak bir bağlamda genel merkeze bağlı olduğumuz için, kesinlikle tamir ve onarım durumlarında yan sanayi ürünü kullanmayız. Cihazın donanımına zarar verecek ya da yapılmaması gereken bir müdahale tarafımızdan asla uygulanmaz, böyle bir şey yaşanırsa da yetkili bir bayiden işlem aldığınız için hak talebinde bulunabilirsiniz.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Nazilli Samsung Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Samsung

Teknik Servisi

ikon5

Nazilli Samsung Servisi olarak, Samsung marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Samsung

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Nazilli Samsung Servisi olarak, Samsung marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Didim Samsung Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Samsung ürünleridir.

Nazilli Genelinde

Samsung Servis Ağı

ikon8

Nazilli Samsung Servisi olarak, Nazilli genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Nazilli Samsung Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Nazilli Samsung Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Samsung Servis Nazilli

Ürününüzün kurulumu ya da sökülmesi başta olmak üzere bakım onarım gibi diğer tüm işleri için Samsung teknik servis desteği talep edebilirsiniz. Firmamız, mesai saatleri içinde verdiği randevu zamanına uyarak evinizde cihazın arızasının giderilmesi için elinden geleni yapacaktır. Sizlere sunduğumuz hizmetler şu şekildedir:

  • Sağlık koşullarına uygun, steril bir ortamda tamir
  • Samsung servis telefon numarası üzerinden ürünle ilgili tüm sorularınızda destek
  • İşlem öncesinde eksiksiz bilgi aktarımı ve çıkacak olan fiyatın önceden, herhangi bir işlem yapılmaya başlanmadan tarafınıza bilgisinin verilmesi
  • Garantili ve etkin hizmet
  • Güler yüzlü müşteri desteği
  • %100 memnuniyet garantisi
nazilli samsung servisi 1
nazilli samsung servisi 2

Nazilli Samsung Servisi

Siz değerli müşterilerimizin ürün arızalarını gidermek için oldukça yoğun çalışıyoruz. Bu nedenle gerek duyulması halinde Samsung çağrı merkezi üzerinden ön bilgi bırakmanız, tarafınıza dönüp randevu almamız açısından önemlidir. Yoğunluğa göre bazı durumlarda esnetilmek zorunda kalsa da, genel olarak açılan arıza kayıtlarına aynı gün içerisinde dönmeye çalışıyoruz.

Samsung Servis Nazilli Telefon Numarası

Samsung telefon ve diğer iletişim bilgileri her firmaya ait ayrı ayrı değildir. Siz gerek duyduğunuz her türlü cihaz sorununda bizleri xxxx telefon numarası üzerinden arayabilirsiniz. Aramanız sırasında sesli yanıt sistemimiz adım adım size yapmanız gerekenler konusunda yön verecek, akabinde de müşteri hizmetleri personelimize bağlayacaktır. Genel merkez, cihazınızın problemi hakkında bilgi edinirken sizin evde yapabileceğiniz bazı şeylerle durumu çözme şansınız varsa, bunu kullanmanız için size yardımcı olmaya çalışır. Eğer bu mümkün değilse, bölgenize bakan en yakın yetkili servisi konu hakkında bilgilendirir ve sonunda devreye biz gireriz. Tarafımıza gelen şikâyetiniz için en kısa zamanda sizi arayarak hem ekip arkadaşlarımızın hem de sizlerin müsait olduğunuz bir saat dilimi belirleriz. Ekstrem bir durum ortaya çıkmadıkça, Samsung servis numarası üzerinden yaptığınız tüm çağrılara en kısa zamanda dönüş yapılır.

resimbanner1

Nazilli Samsung Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Samsung Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Nazilli Samsung Servisi olarak, Samsung marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Nazilli Samsung Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Samsung Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Nazilli Samsung Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...