Nazilli Regal Servisi

Nazilli Regal Servisi

Regal, 2002 yılında Türkiye’de kurulan ve o yıldan bu yana beyaz eşya, küçük ev aletleri ve pek çok diğer elektronik eşya üretimi ve pazarlaması yapan oldukça ünlü bir markadır. Fakat marka sadece üretim ve pazarlama değil aynı zamanda teknik servis hizmeti de vermektedir. Regal, Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde ve bu şehirlerin ilçelerinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, TV, küçük mutfak aletleri gibi her eşya için teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Regal’in teknik servis hizmeti verdiği şehirlerden birisi de Aydın’dır. Fakat Aydın’da pek çok ilçe vardır ve herhangi bir Regal arıza durumunda merkezden ilçelere teknik ekip ulaşması zaman alacaktır. Buna bağlı olarak da Aydın’ın diğer pek çok ilçesinde olduğu gibi Regal teknik servis hizmeti bulunan ilçelerden birisi de Nazilli’dir. Nazilli’de ikamet eden ve Regal marka ev eşyalarında arıza ile karşı karşıya kalan kişiler Regal çağrı merkezi aracılığıyla teknik ekibe ulaşabilmektedir.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Nazilli Regal Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Regal

Teknik Servisi

ikon5

Nazilli Regal Servisi olarak, Regal marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Regal

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Nazilli Regal Servisi olarak, Regal marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Nazilli Regal Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Regal ürünleridir.

Nazilli Genelinde

Regal Servis Ağı

ikon8

Nazilli Regal Servisi olarak, Nazilli genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Nazilli Regal Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Nazilli Regal Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Regal Servis Nazilli

Regal Nazilli yetkili servisi, kişilerin gündelik hayatlarında herhangi bir şekilde mağduriyet yaşamamaları için tamir işlemini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Diğer bir yandan ise Regal tamircisi, bu işlemler için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bu işlemlerin tümü sadece garantisi devam eden eşyalar için değil aynı zamanda garanti süresi dolmuş eşyalar için de yapılmaktadır. Regal’in hizmet amaçları arasında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da marka her probleme hızlı bir şekilde yanıt vererek, kişilerin mağduriyetini çözüme kavuşturmaktadır. Böylece marka pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

nazilli regal servisi 1
nazilli regal servisi 2

Nazilli Regal Servisi

Aydın / Nazilli’de Regal markasına ait beyaz eşya, küçük ev aleti ya da elektronik herhangi bir cihazdında arıza ile karşı karşıya kalan kişiler teknik servise ihtiyaç duymaktadır. Buna bağlı olarak da pek çok kişi Regal servis numarası araştırması içindedir. Kişiler hem arıza durumu hem kurulum hem de eşya hakkında bilgi almak için Regal teknik servis ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilmektedir. Regal, kişilerin talep ve sorunlarına hızlı bir şekilde dönüş yapabilmek için pek çok diğer ilçede olduğu gibi Nazilli’de de yer almaktadır. Buna bağlı olarak da Nazilli’nin neresinde olursa olsun her arıza ve kurulum talebine ekip ve ekipman gönderilmektedir.

Regal Servis Nazilli Telefon Numarası

Nazilli’de ikamet eden kişilerin Regal beyaz eşyalarında karşılaştığı arıza durumunda yetkili servis hızlı bir şekilde adrese ulaşmaktadır. Kişiler 0256 215 00 01 Regal servis telefon numarası aracılığıyla karşılaşmış oldukları arıza durumunu teknik ekibe kolay bir şekilde bildirebilmektedirler. Ekip arıza hakkında gerekli bilgileri vererek gerektiği durumda teknik ekip ve ekipman göndermektedir. Diğer bir taraftan ise kişiler kurulum için de Regal telefon numaralarını arayarak hizmet talep edebilmektedirler.

resimbanner1

Nazilli Regal Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Regal Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Nazilli Regal Servisi olarak, Regal marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Nazilli Regal Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Regal Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Nazilli Regal Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...