Nazilli LG Servisi

Nazilli LG Servisi

Pek çok markanın ürünlerinin arıza, onarım ve parça değişikliği için, teknik servisinin de müşteri memnuniyetini dikkate alarak çalışması gerekir. Marka tarafından üretim hatalarının da kabul edilip; kısa sürede çözüm bulmaya endeksli hizmet vermeyi düstur edinmesi, sektörel açıdan önemlidir.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Nazilli LG Servisi - Servis Kalitesi

Garantili LG

Teknik Servisi

ikon5

Nazilli LG Servisi olarak, LG marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli LG

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Nazilli LG Servisi olarak, LG marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Nazilli LG Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal LG ürünleridir.

Nazilli Genelinde

LG Servis Ağı

ikon8

Nazilli LG Servisi olarak, Nazilli genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Nazilli LG Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Nazilli LG Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

LG Servis Nazilli

Teknik servisin öncelikle garanti süresi kapsamında ve garanti süresi bittikten sonra da ürünün takibini yapıp; müşteri memnuniyeti için ürünü sahiplenmesini beklemek, müşteri açısından çok doğaldır. Ürünün arızası olup olmadığı, yaşanan sorunun üretim hatası mı yoksa kullanım hatası mı olduğu konusunda doğru değerlendirme yapmak için, LG teknik destek bölümlerinde uzman ekip bulunmaktadır. Arıza tespitinde ve arızanın çözümünde doğru karar verme anlayışını benimsemiş marka; ürünün arızasını doğru ele alıp, en makul çözümü sunabilmek açısından kaliteli anlayışı benimsemiştir. Ürünlerin kullanımında yapılan hatalar hakkında bakım ve onarım işlemleri bittikten sonra bilgilendirme yaparak, yaşanabilecek sorunları engellemek bir teknik servis için göz ardı edilemeyen bir konu olmaktadır. Uzun ömürlü kullanım için beyaz eşya ve diğer tüm cihazların kullanımında yaşanabilecek aksaklıkları önceden durdurmak; Nazilli LG tamircisi olarak, hizmetler dahilindedir.

nazilli lg servisi 1
nazilli lg servisi 2

Nazilli LG Servisi

Cihazlarda yaşanan arıza sonucunda, Nazilli LG telefon numarasından servis kaydı oluşturulmaktadır. Gün içindeki belli plan dahilinde gerçekleştirilen randevu sistemine uygun şekilde; belirlenen saat aralığında, cihazların bakım, onarım, kurulum ve montajını yapmak için, Nazilli LG servis numarası aracılığıyla alınan tüm bilgiler ışığında, gereken ekipmanlar eksik olmadan yerinde destek verilebilmektedir.

 Ürünler her yönüyle, detaylı şekilde bakıma alınmakta ve olası arızaların tespiti yapılmış olmaktadır. Servis detayları için çağrı merkezine ulaşarak, yaygın servis ağından hizmet alınabilmektedir. Orijinal ve garantili yedek parça kullanımı ve yerinde servis hizmetiyle, Nazilli çevresinde müşteri memnuniyetini sağlamış durumdadır. Müşterisine daha iyi hizmet sunabilmek için, sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri firma olarak yakınen takip etmektedir. Gerek eski gerekse yeni model ürünler hiç fark etmeden, her cihaza müdahale edebilecek bilgi ve tecrübeye sahip bir teknik servise, Nazilli LG servis telefon numarası hattından ulaşılmaktadır.

LG Servis Nazilli Telefon Numarası

Beyaz eşyaların ve teknolojik cihazların kendine has özellikleri dikkate alınarak, eşyanın tasarımında sahip olduğu üstün özellikleri devam ettirmektedir. Tamir durumlarında bu eşyalara uygun çözüm önerileri sunulmalıdır. Çözüm üretmek adına Nazilli LG çağrı merkezi sisteminden arıza kaydı oluşturulan ürünün her detayı incelenir ve sorunun kaynağına inilir. Bazı sorunlar kullanımın fazlalığından dolayı olduğu için, eskiyen parçanın tamamen değiştirilmesi gerekmektedir. Bu parçaların düşük kalitede olması, cihazın ömrünün kısalmasına da neden olmaktadır. Maliyetinin daha az olması için; ürünün arızalı parçası onarılarak kullanılabilecek düzeydeyse, ilk önce onarımının sağlanmasına özen gösterilmektedir.

 Yetkili kişilerin yönlendirmesiyle teknik ekip adrese ulaşmaktadır. Nazilli LG arıza ekibi tarafından, nokta atışı arıza tespitleri yapılmaktadır. LG teknik servis Nazilli ve çevresinde; ürünlerin hassasiyetlerini baz alarak, kesintisiz ve hızlı şekilde çalışmaktadır.

resimbanner1

Nazilli LG Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize LG Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Nazilli LG Servisi olarak, LG marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Nazilli LG Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli LG Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Nazilli LG Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...