Nazilli Hotpoint Servisi

Nazilli Hotpoint Servisi

Nazilli teknik servisi alanında uzman bir kadro ile çalışarak çeşitli sorunu çözüme ulaştırabilmektedir. Beyaz eşyaların belirli bir süre kullanılmasının ardından ortaya çıkabilecek olan bazı sorunlar vardır. Garanti süresi dolmuş olan eşyaların servis için çağrılmış olması halinde daha yüksek olan ücretler ortaya çıkabilir. Firma alanında uzman olan bir ekiple çalışırken aynı zamanda uygun fiyat politakası ile ödeme esnasında yaşanabilecek olan tedirginliklerin önüne geçer. Beyaz eşyaların sorunlarını kısa bir süre içerisinde tespit ederek en iyi sonuçların alınması için çözüm alternatiflerini sağlar. Yapılan işlemler sonucunda firma belirli bir süre geçerli olan garanti belgelerini sağlayarak herhangi bir aksaklık durumunun oluşmasını engeller. 

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Nazilli Hotpoint Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Hotpoint

Teknik Servisi

ikon5

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, Hotpoint marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Hotpoint

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, Hotpoint marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Hotpoint ürünleridir.

Nazilli Genelinde

Hotpoint Servis Ağı

ikon8

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, Nazilli genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Nazilli Hotpoint Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Hotpoint Servis Nazilli

Hotpoint servis numarası aranarak acil durumlarda servis için destek alınması mümkündür. Özellikle sık kullanılan beyaz eşyaların kullanımı esnasında belirli sorunların ortaya çıkması durumuyla karşılaşılabilir. Hotpoint servis telefon numarası her ana ulaşılabilir olarak hizmet sağlarken acil durumlarda hızlı bir şekilde aksiyon almaktadır. Özellikle ofis ve işyerlerinde kullanılan beyaz eşyaların bozulması durumunda acil bir durum oluşması mümkündür. Teknik serviste yer alan çalışanlar uygunluk durumuna göre hızlı bir şekilde belirtilen adreslere gitmektedir. Eşyalar üzerinde yapılan incelemeler sonucunda arızaların tespit edilmesi halinde gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Eğer parça değişimi ile sorun giderilecekse orijinal olan parçalar tercih edilir. 

nazilli hotpoint servisi 1
nazilli hotpoint servisi 2

Nazilli Hotpoint Servisi

Hotpoint çağrı merkezi aktif olarak teknik destek için çağrıları almaktadır. Kişilerin teknik aksaklık durumlarını belirtirken bazı detayları vermesi gerekir. Adres, eşyaların modelleri ve kişisel bilgiler istenilen detaylar arasında bulunur. Daha sonra sorunların yakından görülebilmesi için müsaitlik durumuna göre kişilerin adreslerine ziyarette bulunulur. Hotpoint arıza durumlarında tecrübeli ve eğitimlerini tamamlanmış olan kişiler sorunları inceler . Kişilere sorunlar hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme sağlanırken aynı zamanda alınacak olan aksiyonlar için bilgilendirmeler yapılır. Yapılan her işlem için kişilere fatura ve garanti belgeleri verilir. Eğer belirtilen garanti süreleri içerisinde makinelerde aynı arıza durumu oluşursa teknik ekip tarafından herhangi bir ücret olmadan kontroller sağlanmaktadır. 

Hotpoint Servis Nazilli Telefon Numarası

Hotpoint tamiricisi olarak hizmet sağlayan firma kişilerin rahat bir şekilde iletişim kurabilmesi için çağrı merkezini kullanmaktadır. Mesai saatleri içerisinde iletilen talepler ekiplerinde uygunluk durumları göz önüne alınarak sıralanmaktadır. Eğer firmaya acil kodlu bir çağrı iletilirse ekipler gerekli malzemeleriyle adresleri ziyaret eder. Hotpoint telefon numaraları üzerinden iletilen talepler için hızlı bir şekilde aksiyon alınması sağlanır. Firma aynı zamanda bakım hizmetlerinide sağlar. Hotpoint markalı olan cihazların düzenli olarak bakımı yapılarak sorunların oluşmadan önce tespit edilmesi sağlanabilir. Bakım esnasında tespit edilen arızalar sonrasında oluşabilecek olan büyük sorunların önüne geçmektedir. Markaın ürünlerine yönelik olarak sunulan her hizmet profesyonel bir ekip tarafındna yapılırken süreçler yakından takip edilir. 

resimbanner1

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Hotpoint Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, Hotpoint marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Nazilli Hotpoint Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...