Nazilli Franke Servisi

Nazilli Franke Servisi

Franke teknik servis Nazilli ilçemizde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir. Servis ağımız oldukça geniş olduğu için daha birçok ilçede sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız uzun yıllardan beri servis sektöründe yer almaktadır. Kazanmış olduğu deneyimler sonucunda başarılı işlere de imza atmıştır. Beyaz eşyalarınız birçok nedenden dolayı bozulabilir. Özellikle kullanıcı hataları, voltaj düşüklüğü ya da eskiyen parçalar cihazların performanslarını engeller. Ama üzülmeyin tamir yöntemiyle ilk günkü performansında çalışmaları mümkündür. Az ücret ödeyerek sorunlu olan cihazınızı tamir ettirebilir ve yenisini almaktan kurtulabilirsiniz.

Franke tamircisi çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ya da klima gibi cihaz sorunlarında sizlere yardımcı olmaktadır. Hangi cihazınızda sorun varsa bizi arayın ve arıza kaydı oluşturun. Size hızlı bir şekilde ulaşarak arızalara müdahale edelim…

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Nazilli Franke Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Franke

Teknik Servisi

ikon5

Nazilli Franke Servisi olarak, Franke marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Franke

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Nazilli Franke Servisi olarak, Franke marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Nazilli Franke Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Franke ürünleridir.

Nazilli Genelinde

Franke Servis Ağı

ikon8

Nazilli Franke Servisi olarak, Nazilli genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Nazilli Franke Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Nazilli Franke Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Franke Servis Nazilli

Franke servisi olarak Nazilli ve daha birçok ilçede hizmet vermekteyiz. Sadece Franke markasına değil daha birçok markaya teknik hizmet sunmaktayız. Geniş servis ağımızla birlikte hızlı olarak gerçekleştirdiğimiz tamirlerimiz mevcuttur. Teknik personellerimiz belirli kursları bitirmiş belgeli kişilerden oluşur. O yüzden sizin için değerli olan beyaz eşyalarınız bizim için de oldukça önemlidir. Onların tamir edilmesinde profesyonel destek alabilirsiniz. Böylelikle onları uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sıkıntılarda Franke çağrı merkezi araması yapmanız yeterlidir. Çağrı temsilcimiz kaydınızı alarak sizin için hemen randevu oluşturur ve bulunduğunuz yere hemen ulaşım sağlanır.

Franke arıza merkezimizi aramanız için birçok nedeniniz olabilir. Özellikle klimalarını yeni alanlar onların kurulumlarını bize yaptırmaktadır. Böylelikle hem cihazlarını verimli kullanırlar hem de garanti sürecinde olurlar. Periyodik bakımları da aksatmazsanız klimalarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Eğer verimsiz hava üfleme ya da gürültülü çalışma sorunlarıyla karşılaştıysanız klima tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

nazilli franke servisi 1
nazilli franke servisi 2

Nazilli Franke Servisi

Nazilli Franke servisi olarak bütün beyaz eşyalarınızda sizlere yardımcı olmaktayız. Evlerdeki en önemli beyaz eşyalardan bir tanesi çamaşır makinesidir. Elde çamaşır yıkama derdinden sizleri kurtaran bu cihazlarda su almama ya da suyu ısıtmama sorunları olabilir. Sıkma yaparken zorlanması ya da gürültü yapması da söz konusudur. Bütün bu belirtiler çamaşır makinenizin verimsiz çalıştığını gösterir. Hemen bakım yapılarak arızayı tespit ederiz ve tamir ederek sorunu gideririz. Franke telefon numaramızı arayarak çamaşır makinesi arızasını kayıt altına aldırabilirsiniz.

Bulaşık makineleri de elde bulaşık yıkama derdinden sizi kurtarmaktadır. Birçok evde ve iş yerinde kullanılan bulaşık makinelerinde verimsiz yıkama sorunu yaşarsanız bizi arayın. Franke servis numarası buzdolabı ve fırın arızalarında da ilk başvurulacak adres konumundadır.

Franke Servis Nazilli Telefon Numarası

Franke servis telefon numarası… olmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz bütün sorunlar işinde tecrübe kazanmış personellerimiz tarafından giderilmektedir. 7/24 çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Kaliteli hizmet, temiz işçilik, garantili hizmet anlayışı ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak isteyenler hemen bizi arayabilir.

resimbanner1

Nazilli Franke Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Franke Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Nazilli Franke Servisi olarak, Franke marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Nazilli Franke Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Franke Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Nazilli Franke Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...