Nazilli Dominox Servisi

Nazilli Dominox Servisi

Dominox, Türkiye’de uzun yıllardan beri elektronik eşya üretimi ve pazarlaması yapan bir markadır. Marka, özellikle ocak, ankastre, aspiratör ya da davlumbaz gibi mutfak eşyaları üzerinde üretim yapmaktadır. Evde kullanılan hemen hemen her elektronik eşyanın arızalanma ihtimali vardır. Buna bağlı olarak her markanın olduğu gibi Dominox’un da Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde ve ilçesinde yetkili servis hizmeti bulunmaktadır. Markanın yetkili servis hizmeti verdiği ilçelerden birisi de Aydın / Nazilli olmaktadır.

Nazilli’de pek çok beyaz eşya elektronik eşyanın servisi bulunmaktadır. Dominox teknik servis ilçenin pek çok mahallesine servis hizmeti vermektedir. Böylece bu mevkide ikamet eden herkes herhangi bir arıza durumunda yetkili servis ile kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilmektedir. Fakat marka servisleri sadece tamir için değil aynı zamanda bakım ve kurulum hizmeti de vermektedir. Kişiler günün her saatinde teknik servis ekibine Dominox çağrı merkezi aracılığıyla kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Nazilli Dominox Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Dominox

Teknik Servisi

ikon5

Nazilli Dominox Servisi olarak, Dominox marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Dominox

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Nazilli Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Nazilli Dominox Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Dominox ürünleridir.

Nazilli Genelinde

Dominox Servis Ağı

ikon8

Nazilli Dominox Servisi olarak, Nazilli genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Nazilli Dominox Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Nazilli Dominox Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Dominox Servis Nazilli

Dominox tamircisi, tamir hizmetinin yanı sıra bakım ve kurulum hizmeti de vermektedir. Klima gibi bazı eşyalar hem yaz hem de kış aylarında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle de yaz mevsimi yaklaştığı zaman bakımın yapılması gerekmektedir. Klimanın bakımı yapılmadığı zaman kullanım sırasında daha sık bir şekilde arızalanmasına neden olmaktadır. Buna bağlı olarak da kişilerin düzenli olarak klima bakımı yaptırması gerekmektedir. Bu durumda da klimanın ait olduğu markanın yetkili servisi ile iletişime geçmek gerekmektedir. Fakat bu durujm sadece klima için geçerli değildir. Kombi gibi bakım gerektiren ürünlerde de düzenli bakım gereklidir. Aksi takdirde arızalanma ihtimali oldukça yüksektir. Kişiler hem eşya bakımlarında hem de Dominox arıza durumlarında Dominox servis telefon numarası aracılığıyla yetkili servis ile iletişime geçebilmektedir.  

nazilli dominox servisi 1
nazilli dominox servisi 2

Nazilli Dominox Servisi

Nazilli Dominox teknik servisi arızanın durumuna uygun olarak teknik ekip ve ekipman göndermektedir. Alanında uzman olan ekip sayesinde de herhangi bir mağduriyete yol açmadan tamir işlemi hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Dominox teknik servisi kurulum içinde ekip göndermektedir. Markanın servisi ne kurulum ne de arıza tamirinde herhangi bir şekilde ücret talep etmemektedir. Böylece kişiler markaya ait eşyalarında karşı karşıya kaldıkları arıza durumunda teknik servisten hızlı bir şekilde yardım talep edebilmektedirler. Buna bağlı olarak da bu markanın eşyalarını kullanan pek çok kişi arıza durumu için Dominox servis numarası araştırması içindedir.

Dominox Servis Nazilli Telefon Numarası

Dominox’un her eşya için yetkili servisi farklı olmaktadır. Servisler, Dominox klima servisi ya da Dominox ankastre servisi gibi ayrılmaktadır. Fakat genel olarak Dominox marka eşyasında arıza ile karşı karşıya kalan kişiler, 0256 614 55 00, 0536 256 20 17 ya da 0532 013 10 93 Dominox telefon numaraları aracılığıyla teknik ekibe ulaşabilmektedir.

resimbanner1

Nazilli Dominox Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Dominox Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Nazilli Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Nazilli Dominox Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Dominox Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Nazilli Dominox Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...