Nazilli Ariston Servisi

Nazilli Ariston Servisi

Elektronik eşyaların hayatımızı kolaylaştırdığı hepimiz tarafından kabul edilen bir gerçek. Dolayısıyla onların bozulmaları da hayatı çekilmez bir hale getiriyor. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz. Ariston teknik servis olarak markaya ait tüm elektronik eşyaların en kısa sürede düzeltilmesi için siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı bir borç biliyoruz.

Bizler sadece garantisi olan ürünlerinizde değil; garantisi dolmuş ürünlerinizin bakım ve onarımında da sizlerleyiz. Ürünün türü bizim için hiç önemli değil. Sizlerin yüzündeki memnun ifadeyi görmek için durmaksızın çalışıyor; her geçen gün daha iyiye gitmeyi hedefliyoruz. Ariston arıza konusunda müşterilerine fazla sorun yaşatmaz. Ancak yine de herhangi bir problem olması halinde Ürünlerimizde parça değişimi yaparken markanın kendi orijinal ürünlerini kullanıyoruz. Böylece ilerisi için herhangi bir sorun yaşamadan ürününüzü yıllarca ilk günkü performansında kullanabiliyorsunuz.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Nazilli Ariston Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Ariston

Teknik Servisi

ikon5

Nazilli Ariston Servisi olarak, Ariston marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Ariston

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Nazilli Ariston Servisi olarak, Ariston marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Nazilli Ariston Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Ariston ürünleridir.

Nazilli Genelinde

Ariston Servis Ağı

ikon8

Nazilli Ariston Servisi olarak, Nazilli genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Nazilli Ariston Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Nazilli Ariston Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Ariston Servis Nazilli

Güler yüzlü ve işinde deneyimli personellerimizle her ilçeye hizmet sunuyoruz. Ariston telefon ile bize ulaştığınız andan itibaren bölgenizin neresi olduğuna göre elemanlarımızı sizlere yönlendirir; sorununuzun mümkün olan en kısa sürede çözülmesini sağlarız. En birinci hedefimiz sizleri çok bekletmemektir. Bu nedenle personellerimiz işlerini titizlikle ve zamandan tasarruf etmeniz için maximum hızla yaparlar. Bizler aldığınız hizmetten memnun kalmanızı önemsiyoruz. Bu nedenle siz tamamen problemin çözüldüğüne inanana kadar uğraşır; aklınıza takılan her türlü konuda Ariston tamircisi ihtiyacınızı karşılarız. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve bize yardımcı olacak olan bilgileri doğru şekilde vermektir. Ne kadar doğru iletişim kurarsak yaşadığınız sorunu o kadar rahat çözebiliriz. Bizi seçerek neleri kazandığınıza kısaca göz atalım:

nazilli ariston servisi 1
nazilli ariston servisi 2

Nazilli Ariston Servisi

  • Sizleri asla sonradan fiyat ekleme durumuyla karşı karşıya bırakmayız. Servisimiz işleme başlamadan sizlere fiyat verir; onaylamanız halinde işlemlere başlanır.
  • Hijyen bizim için en önemli faktördür. Sizler Ariston servis numarası üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorun çözülene kadar sadece bakım ve onarımda değil; hijyenik bir hizmet vermek için de çabalarız.
  • Size verdiğimiz zamanda olmamız gereken yerde oluruz. Bizimle asla bir gecikme yaşamazsınız.

Ariston Servis Nazilli Telefon Numarası

Bize mesai saatlerimiz içinde, resmî tatiller dışında dilediğiniz an Ariston servis telefon numarası ile rahatça ulaşabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturmadan ve servis elemanı davet etmeden önce özellikle ürün kullanım kılavuzundaki diğer adımları uyguladığınızdan emin olunuz. Telefondaki müşteri temsilcimiz güler yüzlü ve ilgili bir şekilde taleplerinizi dinler ve güzelce kayda geçirir. Akabinde gezici servis elemanlarımız, kendi yoğunluklarına ve size uyan bir zaman dilimini ortaklaşa kararlaştırmak için tarafınıza dönecektir. Evinizde tamir gerçekleştirilemeyecek durumdaysa, cihazınızı alıp servisimizin binasında onarımını gerçekleştiririz. İşleminiz devam ederken Ariston çağrı merkezi üzerinden her an son durumunu öğrenebilirsiniz. Cihaz evinizde değilken anlık olarak sorgulamalarınıza müşteri temsilcilerimiz ilgiyle yardımcı olacaklardır.

resimbanner1

Nazilli Ariston Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Ariston Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Nazilli Ariston Servisi olarak, Ariston marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Nazilli Ariston Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Nazilli Ariston Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Nazilli Ariston Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...