Kuşadası Toshiba Servisi

Kuşadası Toshiba Servisi

Kuşadası Toshiba servisi olarak yıllardır siz müşterilerimiz için sıkı ve düzenli bir şekilde çalışmaktayız. Alanında öncü çalışanlarımız ile kulvarımızdaki en iyi Toshiba servis olarak görev yapmaktayız.

Siz saygıdeğer kullanıcılar adına klima, televizyon gibi ürünlerin bakımını ve onarımını sağlamaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmet politikamız ile gün geçtikçe kendimizi geliştirmekteyiz.

Cihazlarınızda herhangi bir arıza görüldüğünde direkt olarak servisimizi arayabilirsiniz. Toshiba teknik servis olarak müşteri yoğunluğuna göre size en kısa zamanda çeşitli hizmetler vereceğiz. Ürününüzün arızası sizden kaynaklı olsun ya da olmasın her türlü alanda hizmetlerimizi sonuna kadar sunacağız.

Bunun yanı sıra eğer ürünler tamire ihtiyaç duymazlarsa bakıma alınırlar. Ufak ve aniden çıkan arızalar bakımsızlık kaynaklı olabilmektedir. Bundan dolayı aldığımız ürünü iyi bir şekilde inceler ve ardından gerekli müdahalede bulunuruz.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Kuşadası Toshiba Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Toshiba

Teknik Servisi

ikon5

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, Toshiba marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Kuşadası Toshiba

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, Toshiba marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Toshiba ürünleridir.

Kuşadası Genelinde

Toshiba Servis Ağı

ikon8

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, Kuşadası genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Kuşadası Toshiba Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Toshiba Servis Kuşadası

Klima veya televizyonlarınızın bakım ve onarımı yalnızca bir telefon kadar uzağınızda. Sitemizde yer alan Toshiba servis numarası aranılarak servis talebi oluşturabilirsiniz. Bizi aradığınız takdirde ilgili çlışanlarımız randevu oluşturur ve en kısa zamanda mümkünse aynı gün içerisinde evlerinize gelerek arıza tespiti gerçekleştirirler.

Bu tür ürünlere en doğru müdahale evlerde gerçekleştirilir. Bu sayede ürün yerinde denenir ve daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçilir. Yetkili çalışanlar evinize gelerek ürünlerinizin tamirini gerçekleştirir. Bu sayede Kuşadası merkezli Toshiba tamircisi servisimiz görevini en iyi şekilde yerine getirir

kusadasi toshiba servisi 1
kusadasi toshiba servisi 2

Kuşadası Toshiba Servisi

Yetkili servis çalışanlarımız günümüz teknolojilerini takip ederek kullanıcılara yenilikçi bir servis imkânı sunar.  Her türlü üründe kolayca Toshiba arıza tespiti yapabilen çalışanlarımız ile müşterilerimizin her daim yanındayız.

Arıza onarım işlemi sürecinde müşterilere bilgi verilerek çalışmalar gerçekleştirilir. Bu sayede gerçekleştirilen işlem sırasında kullanıcıların kafasında herhangi bir soru işareti kalmaz. Müşterilerin bilgisi dahilinde gerçekleştirilen bu hizmet izin alınmadan asla sonlandırılmaz.

Eğer üründe parça değişimi gerekliyse orijinal parçalar ile değişim gerçekleştirilir. Değişen parçaya göre de belirli bir süre garanti sağlanır. Bu süre bünyesinde eğer parça tekrardan arızalanırsa herhangi bir ücret ödenmeden değişim gerçekleştirilir.

Eğer farklı bir arıza mevcutsa işçilik ücreti ödemeden parça değişimi gerçekleştirilebilir. Bu parçaların arızalanma ihtimali oldukça düşüktür. Ancak olası bir durumda servisimizin verdiği garanti süresi boyunca parçalar ücretsiz bir şekilde değiştirilebilir.

Bu ve bu gibi durumlarda en kesin bilgiyi almak için Toshiba telefon numarasını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Ürününüzün durumuna göre en uygun fiyatlı onarım işlemini gerçekleştireceğiz.

Toshiba Servis Kuşadası Telefon Numarası

Toshiba servisi olarak ekibimizden ve işlerimizde gurur duyuyoruz. Siz müşterilerimiz için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz. Siz de bize ulaşmak ve hizmetlerimizden faydalanmak için sitemiz üzerinde Toshiba servis telefon numarası hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra talep ve şikayetleriniz için Toshiba çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

resimbanner1

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Toshiba Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, Toshiba marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Kuşadası Toshiba Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...