Kuşadası Profilo Servisi

Kuşadası Profilo Servisi

Profilo daha çok dayanıklı ev aletleri olarak bilinse de zamanla birçok alanda faaliyet göstermiştir. Ne kadar dayanıklı olursa olsun düşme, kırılma ve bozulma gibi nedenler ile cihazlar zamanla servise ihtiyaç duyuyor. Bu gibi durumlar da Profilo servis telefon numarası olarak size verilen numaradan servise ulaşabilirsiniz.

Profilo yetkili servisleri arıza, onarım ve bakım dışında satış konusunda da hizmet veriyor. Profilo çağrı merkezi numarasını arayıp size en yakın servisi öğrenebilirsiniz. Daha sonra servise giderek gerek ürünler gerekse herhangi bir sorunda nasıl bir prosedür izlendiğini bizzat yetkili kişilerden dinleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi temel ev aletlerine odaklanan şirket çoğu ürününü Avrupa’da da satmaktadır. Dünya da bilinen bir marka olma yolunda ilerleyen Profilo yeni yatırımlar için çalışıyor. Şirket dayanıklılığının yanında ergonomik, şık ve ekonomik ürünler sunmakta rakiplerinden daha önde sayılıyor.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Kuşadası Profilo Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Profilo

Teknik Servisi

ikon5

Kuşadası Profilo Servisi olarak, Profilo marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Kuşadası Profilo

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Kuşadası Profilo Servisi olarak, Profilo marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Kuşadası Profilo Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Profilo ürünleridir.

Kuşadası Genelinde

Profilo Servis Ağı

ikon8

Kuşadası Profilo Servisi olarak, Kuşadası genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Kuşadası Profilo Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Kuşadası Profilo Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Profilo Servis Kuşadası

Profilo teknik servis her zaman ulaşabileceğiniz hizmetleri ile en yakınınızda bulunuyor. Sağlamlığı, yıllara meydan okuyan Profilo ürünleri birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Kapsayıcı servisi ve güler yüzlü personeli ile bu büyük marka sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Artık Türkiye’nin her ilinin yanında her ilçede bir servis açmayı planlayan şirket bunu gerçekleştirmek için çalışmalarına devam ediyor.

1976 yılında Türk bir iş adamı tarafından kurulan Profilo markası dayanıklı ev aletleri olarak biliniyor. Binlerce mağazası bulunan bu şirketin 1200’ün üzerinde yetkili servisi bulunmaktadır. Profilo servis numarası her ürünün yanında verilen kullanma kılavuzunun arkasındaki telefondan kolayca ulaşılabiliyor. Ayrıca bu servislere ve numaralara internetten üzerinden aratarak da rahatlıkla bulabilme imkanına sahipsiniz.

kusadasi profilo servisi 1
kusadasi profilo servisi 2

Kuşadası Profilo Servisi

Bir yetkili serviste en önemli konu şüphesiz eğitimli ve güler yüzlü personel. Bir üründe yaşadığınız bir sorundan dolayı sıradan bir tamirciye götürmeniz doğru olmaz. Çünkü her cihazın alanında uzman biri tarafından onarılması gerekiyor.  Profilo tamircisi ürününüzün önce doğru şekilde sorununu tespit ediyor. Daha sonra gereken onarım ve bakımı yaparak size yardımcı oluyor.

Herhangi bir ürün aldığımızda bizzat Profilo yetkili servisi gelip evinize kurulum işlemi yapıyor. Aynı şekilde aldığınız bir ürün ya da cihazda yaşanan bir sorunda da Profilo arıza ekipleri gelip cihazınızı evinizden alıyor. Uzman personel ve teknisyenler ile ürününüzü tamir edip yine kendi evinize getiriyor. Bu hizmeti kolay, hızlı ve kaliteli bir şekilde alabilmeniz mümkün.

Profilo Servis Kuşadası Telefon Numarası

Elbette yetkili servislerde yaşanan sorunlardan biri de telefonda bekleme ve yanlış yönlendirilmek. Profilo telefon numarasını aradığınızda bilgili ve sizi doğru yönlendirecek kişilerle muhatap olacaksınız. Sorununuzu anlayacak ve size doğru olan hizmeti verecek. Profilo yetkili servislerinde çalışan elemanlarını özenle seçmektedir. Daha sonra kendi eğitim merkezlerinde de eğitim veren şirket müşteriler için kalifiye personel yetiştirmeyi hedefliyor.

resimbanner1

Kuşadası Profilo Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Profilo Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Kuşadası Profilo Servisi olarak, Profilo marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Kuşadası Profilo Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Kuşadası Profilo Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Kuşadası Profilo Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...