Kuşadası Electrolux Servisi

Kuşadası Electrolux Servisi

Electrolux, Türkiye’de uzun yıllardır beyaz eşya, elektronik cihaz ve küçük ev aletleri üretimi yapmaktadır. Buna bağlı olarak da pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Beyaz eşyaların yanı sıra özellikle elektrik süpürgesi gibi küçük ev aletlerinin hem üretimini hem de satışını gerçekleştirmektedir.  Electrolux, hemen hemen her marka gibi üretim ve pazarlamanın yanı sıra müşterilerine ürünler için yetkili servis hizmeti de sunmaktadır. Beyaz eşya ve elektronik cihazların Electrolux yetkili servisleri Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde ve ilçelerde yer almaktadır. Böylece marka tarafından kişilerin ikamet adresi her neresi olursa olsun herhangi bir şekilde mağduriyet oluşmamasına dikkat etmektedir.

Electrolux’un yetkili servis hizmeti verdiği şehirlerden biri de Aydın’dır. Marka, kişilerin karşılaşmış oldukları arızalara hızlı bir şekilde müdahale edebilmek için Kuşadası’nda da yetkili servisleri bulunmaktadır. Kişiler ihtiyaçları halinde Electrolux teknik servis ile iletişime geçebilmek istemektedirler.

Kuşadası Electrolux Servisi

Bulaşık, Çamaşır, Buzdolabı, Klima, Kombi Alış & Satışı

Verdiğimiz Hizmetler

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Kuşadası Electrolux Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Electrolux

Teknik Servisi

ikon5

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, Electrolux marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Kuşadası Electrolux

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, Electrolux marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Electrolux ürünleridir.

Kuşadası Genelinde

Electrolux Servis Ağı

ikon8

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, Kuşadası genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Kuşadası Electrolux Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Electrolux Servis Kuşadası

Beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri, evde sürekli olarak kullanılan eşyalardır. Buna bağlı olarak da, pek çok farklı sebepten kaynaklı herhangi bir arıza ile karşılaşmak oldukça mümkündür. Bu durumlarda kişiler yetkili servis ile iletişime geçmek durumunda kalmaktadırlar. Fakat bu eşyaların arızalanması günlük yaşamda kişiler için pek çok aksaklığa neden olacağından dolayı, kişiler arızanın bir an önce giderilmesi için hızlı bir şekilde markanın yetkili servisine ulaşmak istemektedirler.

Bu durumda ilçelerde bulunan yetkili servislere ulaşmak en doğru karardır. Eğer merkez yetkili servis ile iletişime geçilirse servisin direkt olarak gelmesi mümkün değildir. Electrolux çağrı merkezi aracılığıyla kişiler yetkili servis ile hıuzlı ve kolay bir şekilde iletişime geçebilmektedirler. Böylece arızanın giderilmesi için süreç hızlanmış olacaktır.

kusadasi elektrolux servisi 1
kusadasi elektrolux servisi 2

Kuşadası Electrolux Servisi

Kuşadası’nda ikamet eden ve beyaz eşyalarında herhangi bir arıza ile karşı karşıya kalan pek çok kişi, Electrolux servis telefon numarası araştırması içindedir. Yetkili servis, sadece arızanın giderilmesinde değil, aynı zamanda arıza konusunda da kişileri bilgilendirmektedir. Beyaz eşya arızası için yetkili servis ile iletişime geçildiği zaman arıza hakkında detaylı bilgi ve açık adres verilmelidir. Buna bağlı olarak servisin ikamet adresini bulması çok daha kolay hale gelecektir.

Bunun yanı sıra, arızanın durumuna bağlı olarak teknik ekip ve ekipmanlar gönderilecektir. Electrolux yetkili servisi, her eşya için işinde usta olan profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Markanın kendi yetkili servisinin olması oldukça avantajlı bir durumdur. Çünkü ürün hakkında gerekli ve detaylı tüm bilgilere sahip olup, arızanın giderilmesinde oldukça etkilidir. Buna ek olarak, eğer arızanın giderilmesi ev şartlarında gerçekleştirilemiyorsa beyaz eşya ya da cihaz servis tarafından tamir edilmek üzere götürülmektedir. Fakat kişilerin bu süreçte mağdur olmaması için tamir işi en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Electrolux Servis Kuşadası Telefon Numarası

Electrolux tamircisi, kişilerin ikamet ettiği her yere kısa sürede ulaşmaktadır. Diğer bir yandan kişilerin bu servise ulaşabilmeleri de oldukça kolaydır. Electrolux arıza için Electrolux servis numarası 0256 612 86 73’dür. Electrolux telefon numarası aracılığıyla yetkili servis ile iletişim hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

resimbanner1

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Electrolux Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, Electrolux marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Kuşadası Electrolux Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...