İncirliova Silverline Servisi

İncirliova Silverline Servisi

Marka olarak ilk davlumbaz üreten firmalardan olan Silverline, mutfakta yemek pişirme keyfinin konforunu değişik tasarımlar ile tüketiciye sunuyor. Kaliteli teçhizatlar olsa da kullanım süresi uzadıkça ufak ya da büyük arızalar verebilir. Silverline servis hizmetleri ile set üstü ocak ya da davlumbaz, ankastrenin verdiği herhangi bir arıza kısa sürede giderilmektedir.
Mutfakta kullanılan ocağın parçaları, davlumbazın çalışma sistemi çeşitli problemler yaratabilir. Fırının iç aydınlatma ışığı yanmıyor olabilir, fırın üst ve alt kısmı eşit derecede pişirmiyor olabilir, ocak alevi düzensiz ve kısık yanıyor olabilir. Bu ve buna benzer tüm arızalar teknik ekip yardımı ile çözülebilir.

İncirliova Silverline Servisi

Bulaşık, Çamaşır, Buzdolabı, Klima, Kombi Alış & Satışı

Verdiğimiz Hizmetler

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

İncirliova Silverline Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Silverline

Teknik Servisi

ikon5

İncirliova Silverline Servisi olarak, Silverline marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

İncirliova Silverline

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

İncirliova Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

İncirliova Silverline Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Silverline ürünleridir.

İncirliova Genelinde

Silverline Servis Ağı

ikon8

İncirliova Silverline Servisi olarak, İncirliova genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

İncirliova Silverline Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

İncirliova Silverline Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Silverline Servis İncirliova

Ankastre, ocak, aspiratördeki sorunlar basit müdahaleler ile çözülemedi ise servis çağırmak mutlaka gerekecektir. Silverline arıza sonrasında deneyimli ustalar müşteri adresine kısa sürede ulaşarak, sorunun çözümünü ve mutfakta kullanmış olduğunuz bu eşyaların eski performansı ile çalışmasını sağlar. Silverline tamircisi hem tecrübeli hem de belli aralıklar ile eğitimden geçtiği için teknolojik yeniliklerden haberdardır ve bakım, onarım uygulamalarını günceller.
Mutfak teçhizatlarının iyi bir bakım ile kullanım ömrü uzayabilmektedir. Temizlik esnasında aşındırıcı temizlik malzemeleri kullanmadan bakımı yapılmalıdır. Ne kadar özenli kullanım sağlanır ise o kadar az arıza verecektir. Cihazlar ile ilgili yapamayacağımızı düşündüğümüz bakımlar için mutlaka servisten randevu alınmalıdır.

incirliova silverline servisi 1
incirliova silverline servisi 2

İncirliova Silverline Servisi

Mutfak eşyaları alınırken kaliteli ve şık görünümü ile Silverline marka genel olarak tercih edilir. Silverline müşteri hizmetleri ile ister telefonda bilgi vererek ister internet üzerinde bulunan müşteri bilgi formu doldurularak ustaların size kısa sürede dönüş yapması sağlanır. Haftanın 7 günü 24 saat iletişim sağlanarak arıza ve bakım istekleriniz seri bir şekilde yerine getirilir.
Müşteriler zaman zaman arızaların hemen çözülebileceğini düşünüp kendileri onarmak ister ama bu kullanılan teçhizatın daha başka arızalar çıkarmasına sebep olabilir. En doğru yaklaşım deneyimli çalışanların dönüş yapmasını bekleyerek onların yönlendirmesi ile hareket etmek olacaktır. İlave olarak kullanılan cihazlar elektrikli olduğu için yanlış bir uygulama sağlık açısından da risk taşır.

Silverline Servis İncirliova Telefon Numarası

Silverline her ne kadar kaliteli bir marka olsa da gerek kullanım gerek üretim hatalarından dolayı bazen arıza verebilecektir. Silverline telefon ile teknik ekibe günün her saati ulaşılabilir. Arızanın ne olduğu tespit edildikten sonra gerekli ekipmanlar ile ustalar problemi çözmeye çalışacaktır. Arızanın kaynağı tespit edilerek kesin onarım ve bakım yapılarak cihazın uzun süre kullanımı sağlanır. Silverline servis telefon numarası ile arızanın ne olduğunu müşteri yetkililerine anlatabilir kısa bir ön bilgi alabilirsiniz. İlerleyen sürede ise teknik ekip adresinize seri bir şekilde ulaşacaktır. Elektrikli ev eşyalarında her zaman ufak da olsa arızalar ile karşılaşılır, yetkili servis bu arızaların giderilmesinde  en iyi çözümdür.

resimbanner1

İncirliova Silverline Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Silverline Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

İncirliova Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

İncirliova Silverline Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

İncirliova Silverline Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

İncirliova Silverline Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...