İncirliova Electrolux Servisi

İncirliova Electrolux Servisi

Electrolux teknik servis olarak hizmet veren firmamız uzun yıllardan beri servis sektöründe yer almaktadır. Başarmış olduğu işlerle de adından söz ettirmektedir. Hızlı servis anlayışı, temiz işçilik ve arızalara kesin çözüm sunan firmamız kaliteli hizmetleri ile bilinmektedir. Geçici çözümlerle hareket etmek iş prensibimizde yer almamaktadır. Öncelikle arızayı tam olarak belirlemekte ve sonrasında ona uygun olan tamir yöntemini denemekteyiz. İşinde uzman olan teknik ekiple çalışıyor olmamız tercih edilir bir servis olmamızı da sağlamaktadır. Garantili ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunun için Electrolux telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Sıkıntılı olan cihazla ilgili bilgileri vererek arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlere en yakın zamana randevu verilecektir. Size ulaşan teknik ekibimiz de sorunlarınızı yerinde çözecektir. Yerinde yapılan çalışmalarda ortam temizliğine dikkat ederek müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

İncirliova Electrolux Servisi

Bulaşık, Çamaşır, Buzdolabı, Klima, Kombi Alış & Satışı

Verdiğimiz Hizmetler

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

İncirliova Electrolux Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Electrolux

Teknik Servisi

ikon5

İncirliova Electrolux Servisi olarak, Electrolux marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

İncirliova Electrolux

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

İncirliova Electrolux Servisi olarak, Electrolux marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

İncirliova Electrolux Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Electrolux ürünleridir.

İncirliova Genelinde

Electrolux Servis Ağı

ikon8

İncirliova Electrolux Servisi olarak, İncirliova genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

İncirliova Electrolux Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

İncirliova Electrolux Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Electrolux Servis İncirliova

Electrolux arıza merkezimiz birçok beyaz eşya arızalarında sizlere kesin çözümler sunar. Mesela çamaşır makinenizde ortaya çıkan mekanik ya da elektrik arızaları uzman personellerimiz tarafından incelenmektedir. Elektrik ve su bağlantılarının kontrolü, cihazın parçalarının durumu ve genel kontroller yapıldıktan sonra sizlere bilgi verilecektir. Eğer parça değişimi gerekli ise markanızın orijinal olan yedek parçalarını tercih etmekteyiz. Böylelikle cihazlarınız hem servis hem de parça garantisi içerisinde olmaktadır.

Electrolux tamircisi olarak bulaşık makinesi sorunlarına da kesin çözüm getirmekteyiz. Bulaşık makineleri zaman içinde tabak ve bardaklı kirli yıkayabilir ya da çizebilir. Suların kireçli olması, kullanıcı hataları ya da elektrik ve suyun aniden kesilmesi bu sorunlara neden olabilmektedir. Ama tamir edilerek bu sorunlardan kurtulmak mümkündür.

incirliova elektrolux servisi 1
incirliova elektrolux servisi 2

İncirliova Electrolux Servisi

İncirliova Electrolux servisi olarak müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Bizden memnun kalan bir müşterinin birçok müşteriyi bize kazandıracağının bilincindeyiz. O yüzden deneyimli ve işinde uzman personellerle çalışmaktayız. Kaliteli bir hizmeti güler yüzlü ekibimizden alabilmeniz mümkündür. Randevumuza sadık kalarak sizleri bekletmeyiz. Bu da müşteri memnuniyeti için oldukça önemlidir. Electrolux çağrı merkezi numaramızı arayanların mükemmel bir hizmet alacaklarını söyleyebiliriz.

Electrolux buzdolabınızda bazı sıkıntılar ortaya çıkmış olabilir. Özellikle yeterli soğutma yapmayan buzdolaplarının yerinde incelenmesi sonucunda arıza tespit edilmektedir. Bazı bakımlar ya da parça değişimi ile sorunu gidererek randımanlı çalışan cihazlarınızı sizlere teslim ederiz. Bunun için Electrolux servis numarası araması yapmanız yeterlidir.

Electrolux Servis İncirliova Telefon Numarası

Electrolux servis telefon numarası üzerinden bizi günün her anında arayarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ya da iklimlendirme cihaz arızalarını bildirmeniz ve randevu oluşturmanız mümkündür. Adrese hızlı ulaşım sağlanarak cihazlarınızın bakımları yapılır. Servisimiz ayrıca montaj ve kurulum konularında da uzmandır. Özellikle klima kurulumlarında bizden yardım almalısınız. Kurallara uygun bir kurulum teknik ekibimiz tarafından sağlanır. Ekonomik ve indirimli fiyatlar da sizlerin bütçesi düşünülerek hazırlanmıştır.

resimbanner1

İncirliova Electrolux Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Electrolux Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

İncirliova Electrolux Servisi olarak, Electrolux marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

İncirliova Electrolux Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

İncirliova Electrolux Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

İncirliova Electrolux Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...