İncirliova Dominox Servisi

İncirliova Dominox Servisi

Mutfak için yemek pişirme teçhizatları, aspiratör seçimi maliyetli olduğundan uzun vadeli kullanıma uygun olacak şekilde yapılmalıdır. İncirliova teknik servis ile fırın, davlumbaz, aspiratörde herhangi bir problem yaşandığında deneyimli ekipler devreye girer. Bölgede bulunan her noktaya teknik servis hizmeti götürülmektedir. Gıda sektöründe hizmet eden pastane, restoran gibi iletmelerde de bu cihazların sorunsuz çalışması çok önemlidir.
Mutfak içerisinde yemek kokularının dışarı atılmasında aspiratörün çalışma performansı iyi olmalıdır. Bazen havayı iyi çekemeyebilir. Ocakta yanar iken yüksek ateş bir türlü sağlanamayabilir. Bu da ocak gözlerinde tıkanma olabileceğini gösterir. İşinin ehli ekip ile sorunlar kısa zamanda, pratiklik ile çözülür ve müşteri odaklı çalışılır.

İncirliova Dominox Servisi

Bulaşık, Çamaşır, Buzdolabı, Klima, Kombi Alış & Satışı

Verdiğimiz Hizmetler

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

İncirliova Dominox Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Dominox

Teknik Servisi

ikon5

İncirliova Dominox Servisi olarak, Dominox marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

İncirliova Dominox

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

İncirliova Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

İncirliova Dominox Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Dominox ürünleridir.

İncirliova Genelinde

Dominox Servis Ağı

ikon8

İncirliova Dominox Servisi olarak, İncirliova genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

İncirliova Dominox Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

İncirliova Dominox Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Dominox Servis İncirliova

Mutfak teçhizatları ile ilgili oluşan arızalar için son teknolojik yenilikler sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Bu yenilikler yetkili servis uygulamalarında güncelleştirmeleri sağlar. Dominox arıza içeriğinde gıda hazırlama ile ilgili fırın, ocak, davlumbaz, evye gibi teçhizatların bakım ve onarımı yapılır. Dominox tamircisi ustalığın verdiği birikim ile seri bir şekilde var olan arızayı belirler ve kısa sürede onarıma geçer.
Yapılan arıza giderimlerinden sonra mutfak teçhizatları eski performansında çalışmaya başlar. Yedek parça sorunu var ise orjinali ile değiştirilebilir. Çalışanlar işinde usta, eğitimli, yılların verdiği birikim ve deneyim ile mutfakta kullanılan bu makineleri en iyi şekilde tamir eder. Bakımı da ayrıca yapılır.

incirliova dominox servisi 1
incirliova dominox servisi 2

İncirliova Dominox Servisi

Dominox fırın, davlumbaz ve diğer evye türü teçhizatlar satın alınırken sağlam bir marka olarak tercih edilir. Dominox müşteri hizmetleri ile gelen arıza ve onarım istekleri eğitimli danışmanlarca dinlenerek, ilgili ustalara yönlendirme yapılır.Günün her saati ulaşılabilen müşteri hizmetlerine adres bilgisi bırakarak kısa sürede mutfak cihazlarınızın arızası ile ilgili bir bakım onarım sağlanabilir.
Bazı durumlarda kolayca çözülebilen arızalar olduğu düşünülür ve kişisel olarak tamirat yapılmaya çalışılır. Bunun için mutlaka uzman çalışanlar tarafından yönlendirilmek en iyisi olacaktır. Aksi halde küçük bir arıza yanlış bir müdahale ile büyük bir arızaya dönüşebilir.

Dominox Servis İncirliova Telefon Numarası

Mutfak cihazlarının belli bir kullanım ömrü vardır. Bu süreyi uzatmak cihazların uygun kullanımı ile mümkündür. Dominox telefon ile teknik servise haftanın her günü ulaşılabilir. Arızanın durumuna göre yedek parça gerekiyor ise ve diğer cihaz problemleri el pratikliği edinmiş, bilgili ustalar tarafından kısa sürede çözülür.
Zaman zaman ocak, aspiratör gibi mutfak eşyalarında parça değişimleri de gerekebilir. Geçici olarak sorunlara çözüm bulmak mantıklı olmaz, sorunun kaynağına inilmedikçe tekrarlama ihtimali artacaktır. Dominox servis telefon numarası ile mutfak cihazları ile yaşadığınız sorun sonrasında rahat bir şekilde müşteri yetkililerine ulaşabilir ve ustalara erişim sağlayabilirsiniz. Sorunlarınız , arıza tespiti telefonda alınan bilgiler ile tespit edildikten sonra yerinde inceleme için ustalar kısa sürede adrese ulaşır.

resimbanner1

İncirliova Dominox Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Dominox Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

İncirliova Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

İncirliova Dominox Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

İncirliova Dominox Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

İncirliova Dominox Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...