İncirliova Arçelik Servisi

İncirliova Arçelik Servisi

Arçelik teknik servis olarak kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve iklimlendirme cihazları arızalarına kesin çözümler sunmaktayız. Beyaz eşyaların hayatınızdaki yerini biliyoruz. Onlarda yaşadığınız sorunlarda ise hayat kalitenizin düştüğünün de farkındayız. O yüzden cihazlarınızdaki sorunları çözerek onların ilk günkü performansında çalışmasını sağlamaktayız. Böylelikle sizler de performanslı olarak makinelerinizi kullanabileceksiniz. Uzun yıllardan beri servis sektöründe çalışmalarımızı sürdürmekte, İncirliova ilçemizden başka daha birçok ilçede hizmet vermekteyiz.

Arçelik tamircisi konumunda olan servisimiz çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı arızaları için sizlere çözüm önerileri sunmaktadır. İklimlendirme cihazlarınızda da bizleri arayabilir kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

İncirliova Arçelik Servisi

Bulaşık, Çamaşır, Buzdolabı, Klima, Kombi Alış & Satışı

Verdiğimiz Hizmetler

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

İncirliova İncirliova Arçelik Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Arçelik

Teknik Servisi

ikon5

İncirliova Arçelik Servisi olarak, Arçelik marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

İncirliova Arçelik

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

İncirliova Arçelik Servisi olarak, Arçelik marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

İncirliova Arçelik Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Arçelik ürünleridir.

İncirliova Genelinde

Arçelik Servis Ağı

ikon8

İncirliova Arçelik Servisi olarak, İncirliova genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

İncirliova Arçelik Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

İncirliova Arçelik Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Arçelik Servis İncirliova

Arçelik arıza numaramızı aramanız için birçok neden bulunmaktadır. Mesela Arçelik çamaşır makineniz suyunu alamıyorsa ya da suyunu boşaltmakta zorlanıyorsa, çamaşırları sıkmıyorsa, sulu bir şekilde çıkarıyorsa hemen bakım yapılarak bu sorunların giderilmesi gerekir. Ayrıca gürültülü ve sarsıntılı çalışan makineniz de sizi rahatsız ediyor olabilir. Hemen kazan, rulman ve diğer parçalarına bakarak sorunu çözmekteyiz. Bulaşık makinenizde de bazı sorunlar olabilir. Bazı programlarını kullanamıyor olabilirsiniz. Kapağında kilitlenme sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bulaşıklar lekeli çıkıyor olabilir. Tuz ve parlatıcı koyduğunuz halde bu sorunların önüne geçemiyor olabilirsiniz.

Arçelik telefon numaramızı arayarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumları bildirebilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Hızlı servis anlayışı ile size ulaşan teknikerlerimiz sorunu hemen çözecektir.

incirliova arcelik servisi 1
incirliova arcelik servisi 2

İncirliova Arçelik Servisi

İncirliova Arçelik servisi olan firmamız tüm Arçelik ürünlerinin teknik servisi konumundadır. Tamir işleri genellikle yerinde halledilir. Ortam temizliğine dikkat ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Orijinal yedek parçaları tercih ederek cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını hedeflemekteyiz. Arçelik klima arızalarında da Arçelik çağrı merkezi numaramızı arayarak randevu talep edebilirsiniz. Klimalar oldukça hassas cihazlar olduğu için teknik servisler dışında montajının yapılmasına ve tamir edilmesine izin vermemelisiniz. Servisimiz klima montajı, bakımı ve tamiri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.  

Arçelik servis numarası aramalarını yapanlar kullanmış oldukları Arçelik markasına ait olan fırınlarda da yardım talep edebilmektedir. Fırınlarınız randımansız pişirme yapıyorsa hemen bizi arayınız. Ayrıca Arçelik buzdolabınızda soğutma sorunu gündeme geldiyse giderilmesini talep ederek buzdolabınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Arçelik Servis İncirliova Telefon Numarası

Arçelik servis telefon numarası… olmaktadır. Servisimizi arayanlar için en yakın zamana randevu oluşturulur. Beyaz eşyalarınızın sorunları incelenerek anında giderilir. Böylelikle mağduriyet yaşamazsınız. Bizi 7/24 çağrı merkezimizden arayarak ihtiyacınız olan hizmeti talep edebilirsiniz. İşinde uzman olan personeller ve deneyimli ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Beyaz eşya ve klimalarını yeni alanlar ilk kurulumlarını bize yaptırarak garanti sürecinden faydalanabilir. Olası sıkıntılarda garanti sürecinde ücret ödemezsiniz. Garantisi biten cihazlar için de uygun ve indirimli fiyatlar sizlere sunulmaktadır. Aile bütçenizi düşünen firmamız makul fiyatlarla sizlere yaklaşım göstermektedir. Bizi ayarın ve kaliteli hizmetlerimizin farkını yaşayın!

 

resimbanner1

İncirliova Arçelik Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Arçelik Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

İncirliova Arçelik Servisi olarak, Arçelik marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

İncirliova Arçelik Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

İncirliova Arçelik Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

İncirliova Arçelik Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...