Germencik Toshiba Servisi

Germencik Toshiba Servisi

Firmamız, prensiplerinden ayrılmadan, vizyonu ve misyonu doğrultusunda hizmet vermektedir.  Arıza yapan, parça değişimine ihtiyaç duyan ya da çalışamaz halde olan ürünleri kısa zaman içerisinde yeniden kullanılabilir hale getirmek firmamızın ilk amacıdır.  Sizlerin herhangi bir beyaz eşya teknik destek talebinde bulunmanız durumunda firmamız, sizlerden gerekli bilgileri almakta ve adresinize hazırlıklı bir şekilde gelmektedir. Bu nedenle beyaz eşyalarınızın tamirat süresi uzatılmamakta ve sizlerin bu süreçte mağduriyet yaşamasına engel olmaktayız.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Germencik Toshiba Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Toshiba

Teknik Servisi

ikon5

Germencik Toshiba Servisi olarak, Toshiba marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Germencik Toshiba

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Germencik Toshiba Servisi olarak, Toshiba marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Germencik Toshiba Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Toshiba ürünleridir.

Germencik Genelinde

Toshiba Servis Ağı

ikon8

Germencik Toshiba Servisi olarak, Germencik genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Germencik Toshiba Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Germencik Toshiba Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Toshiba Servis Germencik

 Beyaz eşyalar, insanlardan kaynaklanan kullanım hataları sebebiyle çalışamaz hâle gelebilir. Bu durum kimi eski beyaz eşyalarda zaman içerisinde kendini gösterse de kimi zaman ise  yeni alınan beyaz eşyalarda görülür. Deterjanın yanlış miktarda kullanılması, uygun olmayan müdahaleler gerçekleştirilmesi, sert cisimlerin makine içerisine atılması ya da makineye  alabileceğinden daha fazla yük yüklenmesi bu tür sorunlara sebep olur.  Fakat bu demek değildir ki arıza çözülemez ve yeni bir beyaz eşya alınması gerekir. Elbette her eşyada olduğu gibi günlük hayatta sıklıkla kullanılan beyaz eşyaların da tamir edilmesi ve yeniden kullanılabilir hale getirilmesi mümkündür.

Pek çok kişinin maddi zarar uğramaması ve bozulan beyaz eşyalarını tekrar kullanabilmesi için Toshiba teknik servis olarak hizmet veriyor ve sizler için aktif olarak çalışıyoruz.  Sizler de Toshiba arıza durumu yaşıyorsanız herhangi bir yüklü maddi kayıp yaşamadan, yeni bir beyaz eşya almada eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Her ne kadar bozulan, arızalanan ya da parça değişimine ihtiyaç duyan beyaz  eşyalar bir daha eskisi gibi kullanılamaz algısı olsa da  beyaz eşyalar doğru müdahaleler ile  uzun süre kullanılabilir. 

germencik toshiba servisi 1
germencik toshiba servisi 2

Germencik Toshiba Servisi

 İşte tam  olarak bu aşamada Toshiba tamircisi olarak siz değerli müşterilerimiz için eşsiz bir hizmet sunuyoruz. Sizler de Toshiba markasına ait beyaz eşyalarınızla ilgili büyük sorunlar yaşıyorsanız, beyaz eşyanızı bir daha kullanamayacağınızı düşünüyorsanız uzun yıllardır sektörde ismini başarı ile duyuran firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Toshiba Servis Germencik Telefon Numarası

 

Sizler de Toshiba çağrı merkezi numarası üzerinden firmamızın profesyonel ekini ile  iletişime geçerek bozulan  çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı ya da kurutma makinesi gibi beyaz eşyalarınızın tamiri için hizmet alabilirsiniz. Uzun yıllardır beyaz eşya teknik servisi olan çalışan firmamız sizler için 7/24 aktif bir şekilde çalışmaktadır. Toshiba telefon numarası 444 60 90’dır. Toshina servis telefon numarası olan 444 60 90 üzerinden firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür.  Gün içerisinde sürekli aktif olan Toshiba servis numarası ile sizler de aradığınız teknik servis desteğine dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Toshiba Servis Germencik Telefon Numarası

 

Firmamızın profesyonel ekibi  danışma hattı üzerinden destek talebi oluşturmanız durumunda zaman kaybetmeden sizler ile iletişime geçecektir. Sizin için uygun olan gün ve saatte, dilerseniz aynı gün içerisinde adresinize gelerek beyaz eşyalarınıza müdahale gerçekleştirilecektir.

resimbanner1

Germencik Toshiba Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Toshiba Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Germencik Toshiba Servisi olarak, Toshiba marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Germencik Toshiba Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Germencik Toshiba Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Germencik Toshiba Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...