Germencik Silverline Servisi

Germencik Silverline Servisi

Silverline teknik servis desteği talebinde bulunmanız durumunda firmamız kısa süre içerisinde özel araçlarla adresinize gelmekte ve sizlere eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Eğer Germencik ve çevresinde kaliteli, uygun fiyatlı, parça garantisi bulunan ve hızlı bir servis arayışı içerisinde iseniz tercihinizi Germencik’te bulunan firmamızdan ya da kullanabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde yalnızca profesyonel çalışanlar bulunduğu için tüm teknik destek taleplerinde profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. 

Silverline telefon numarası üzerinden iletişime geçerek beyaz eşyalarınızda yaşadığınız problemleri dile getirebilir, beyaz eşyanızda ne gibi bir problemi olduğunu telefon üzerinden öğrenebilir, beyaz eşyalarınızın tamiri için randevu talebi oluşturabilirsiniz. Beyaz eşya alanında kaliteli bir hizmet sunan teknik servisimiz Silverline çağrı merkezi üzerinden de aktif olarak çalışmaktadır. Silverline servis telefon numarası aracılığıyla profesyonel ekibimizle aktif iletişim kurmanız mümkündür.

Germencik Silverline Servisi

Bulaşık, Çamaşır, Buzdolabı, Klima, Kombi Alış & Satışı

Verdiğimiz Hizmetler

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Germencik Silverline Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Silverline

Teknik Servisi

ikon5

Germencik Silverline Servisi olarak, Silverline marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Germencik Silverline

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Germencik Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Germencik Silverline Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Silverline ürünleridir.

Germencik Genelinde

Silverline Servis Ağı

ikon8

Germencik Silverline Servisi olarak, Germencik genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Germencik Silverline Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Germencik Silverline Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Silverline Servis Germencik

Günümüzde günlük hayatı kolaylaştırmak adına evlerde, okullarda, hastanelerde, işyerlerinde ve kamu kurumlarında sıklıkla beyaz eşya kullanımı gerçekleştirilmektedir. Gerek iş hayatının verimli bir şekilde geçirilmesi gerekse ev yaşantısının düzenli bir şekilde sağlanması için beyaz eşyaların önemi oldukça fazladır.

Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün yeni beyaz eşyalar ortaya çıkarılırken bu beyaz eşyaların kullanımı da gelişimle birlikte artmaktadır. Bu alanda hizmet veren ve beyaz eşyaların daha uzun süre kullanılabilmesini, maddi kayıplarının yaşanmamasını sağlayan Silverline teknik servis olarak sizler için garantili bir hizmet veriyoruz. Eğer arıza, bozulma, parça değişimi, performans düşüklüğü sebebiyle evlerinizde kullandığınız ya da ofislerinizde aktif olarak kullanımının gerçekleştirildiği beyaz Eşyalarınızın değişmesi gerektiğini düşünüyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

germencik silverline servisi 1
germencik silverline servisi 2

Germencik Silverline Servisi

Silverline tamircisi olarak hizmet veren firmamız kullanılamayacak durumda olduğu düşünülen beyaz eşyaların yeniden hayata kazandırılmasını, tekrar kullanılabilir hale gelmesini ve parça değişimi ile eski performansında kavuşmasını sağlamaktadır. Pek çok kişi parça değişimi sonrasında beyaz eşyaların eski performansını kazanamayacağını düşünse de orijinal parça kullandığımız için beyaz eşyalar herhangi bir sorun yaşamadan eski performansına kavuşmaktadır. Sunduğunuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti garantisi verdiğimiz için parça değişimi hizmeti almanız durumunda da kullandığımız parçaların bir yıl garantisi bulunmaktadır. Bu nedenle herhangi bir endişe duymadan firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Silverline arıza durumlarını firmamız aracılığıyla gidermeniz mümkündür.

Silverline Servis Germencik Telefon Numarası

Silverline servis numarası  444 34 95’tir. Silverline markasına ait beyaz eşyalarınızda, beyaz eşyanızın türü her ne olursa olsun çeşitli arızalar  ile karşı karşıyaysanız Silverline teknik servisimizi arayabilirsiniz. Firmamız bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve ocak gibi pek çok beyaz eşyanın arızasını gidermekte, onarımını gerçekleştirmekte, yıllık bakımlarını yapmakta ve parça değişimini gerçekleştirmektedir. Sizler de beyaz eşya konusunda güvenilir, kaliteli, parça garantisi veren bir firma arayış içerisindeyseniz teknik servisimiz sizin için en doğru adres olacaktır.

resimbanner1

Germencik Silverline Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Silverline Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Germencik Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Germencik Silverline Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Germencik Silverline Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Germencik Silverline Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...