Germencik Dominox Servisi

Germencik Dominox Servisi

Dominox ürünleri arasında evye, batarya, fırın, aspiratör, davlumbaz, ankastre sayılabilir. Kaliteli ve sağlam ürünler üreten bir İsviçre markasıdır. Dominox servis hizmetleri ile müşteriye arıza ile ilgili sorular yöneltilir ve gerekiyor ise yedek parça bulundurularak hizmet verilmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli, garantili hizmet güvencesi verilerek ilgili konuma gidilir ve kısa zamanda sorun çözülmektedir.
Servisler ne kadar etkin çalışır ise markaya güven de bir o kadar artar. Bu mantıkla çalışılarak müşterinin istekleri ön planda tutulur ve herhangi bir aksamaya izin verilmez. Servis hizmetleri teknolojik gelişmeler dikkate alınarak sürekli güncellenmektedir. Çalışanlar ise deneyimlerinin yanı sıra sürekli eğitimlere tabi tutulmaktadır.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Germencik Dominox Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Dominox

Teknik Servisi

ikon5

Germencik Dominox Servisi olarak, Dominox marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Germencik Dominox

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Germencik Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Germencik Dominox Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Dominox ürünleridir.

Germencik Genelinde

Dominox Servis Ağı

ikon8

Germencik Dominox Servisi olarak, Germencik genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Germencik Dominox Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Germencik Dominox Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Dominox Servis Germencik

Mutfak cihazlarının kaliteli ve uzun süreli kullanımı her müşteri ister. Bilindik bir marka olsa da zaman zaman bazı sorunlar çıkabilir. Dominox arıza ile tüm ekipmanlar tedarik edilerek ustalar ilgili adreste bakım ve onarım işlemini yerine getirir ve cihazlar eski performanslarında çalışmaya devam eder.
Dominox firmasına yakışır servis hizmeti ile ustaların tecrübesi birleşir ve ortaya müşteriyi memnun eden sonuçlar çıkar. Davlumbazda meydana gelen sorunlar, fırın içi arızalar, evye de olan açma kapama sorunları işinin ehli çalışanların hizmeti ile seri bir şekilde çözülür. Cihazlar maliyetli olduğu için ne kadar uzun süreli kullanım sağlanır ise müşteri bir o kadar da memnun kalacaktır.

germencik dominox servisi 1
germencik dominox servisi 2

Germencik Dominox Servisi

Pahalı ürünlerde satışından sonra meydana gelen sorunlarla ilgili, müşterilerin problemlerinin çözümünün ne şekilde yapıldığı çok önemlidir. Dominox müşteri hizmetleri ile internet üzerinden veya telefon yolu ile bağlantı kurularak sorunlar ivedilikle çözülmeye çalışılır. Bilgili ustalara ulaşıp sorunu anlatabilir ve bunun çözümü için bir yol çizebilirsiniz.
Germencik bölgesinde her alana seri hizmet verilir. Adreste yapılan bakım ve onarımlar sonrasında garanti verilir. Mutfak cihazlarının kısa süreli de olsa bozulması rahatsız edici olacaktır. Bu anlamda müşterileri rahatlatmak ve sorunlarına çözüm bulmak servisin profesyonel yaklaşımlarından biridir.

Dominox Servis Germencik Telefon Numarası

Dominox servis çalışmaları teknolojiye uyumlu yürütülmektedir. Sorun hızlıca çözülür ise memnuniyet o kadar artacaktır. Dominox telefon ile müşteri ilişkilerine her an ulaşabilir ve sorununuz için çözüm isteyebilirsiniz. Yedek parça ve uygun fiyatlar ile ödeme kolaylığı sunulmaktadır. İnternet sitesine telefon, tablet ile de giriş sağlayıp, hizmet bilgisi alabilirisiniz. Mesaj gönderimi sağlayarak müşteri danışmanlarının size kısa sürede dönüşü sağlanacaktır.
Servis hizmetlerinin kalitesi markanın güvenilirliğini artıracaktır. Dominox telefon numarası ile servis hizmetleri ve fiyatlar ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çözülmesi zor olarak düşündüğünüz bir arıza da ekiplerimiz tarafından kolaylıkla giderilecektir. Kurumsal çalışmanın temeli olan ekip çalışması ve disiplin ile müşterilerin olumlu dönüşleri gerçekleştirilir. Uzun ömürlü ve kaliteli, problemsiz kullanım ile markaya olan tercihlerde artacaktır.

resimbanner1

Germencik Dominox Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Dominox Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Germencik Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Germencik Dominox Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Germencik Dominox Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Germencik Dominox Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...