Germencik Altus Servisi

Germencik Altus Servisi

Altus teknik servis olan firmamız beyaz eşyalarınızla ve elektrikli cihazlarınızla ilgili yaşanan sorunları çözerek onları verimli olarak tekrar kullanabilmenizi sağlamaktadır. Altus markasına ait beyaz eşyalara sahipseniz ve bazı aksaklıklar yaşıyorsanız onları kullanmaya devam etmemeli ve servis yardımı almalısınız. Bizler deneyimli kadromuzla, hızlı ve geniş servis ağımızla, garantili hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Bizi aradığınızda hemen bulunduğunuz yere gelerek yaşamış olduğunuz sorunları çözmek için uğraşmaktayız. Uzun yıllardan beri servis sektöründe olmamız birçok başarılı işe imza atmamızı sağlamıştır.

Çamaşır makinesi evlerde sıklıkla kullanılan beyaz eşyalar arasındadır. Kullanıcı hataları, elektrik ve suyun sıklıkla kesiliyor olması, ya da cihazınızın eskimesi bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Suyunu almıyorsa, boşaltamıyorsa, suyu ısıtmıyorsa, sıkma yapmıyorsa ya da gürültülü çalışıyorsa hemen Altus arıza servisimizi arayarak bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Yerinde yapılacak tamirlerle çamaşır makinenizde eskiyen parçalar değiştirilecek ve performanslı olarak cihazınız çalışacaktır.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Germencik Altus Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Altus

Teknik Servisi

ikon5

Germencik Altus Servisi olarak, Altus marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Germencik Altus

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Germencik Altus Servisi olarak, Altus marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Germencik Altus Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Altus ürünleridir.

Germencik Genelinde

Altus Servis Ağı

ikon8

Germencik Altus Servisi olarak, Germencik genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Germencik Altus Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Germencik Altus Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Altus Servis Germencik

Altus tamircisi konumunda olan firmamız Altus markasına ait olan bulaşık makinesi sorunlarında da sizlere kesin çözüm önerileri ile yaklaşmaktadır. Bulaşık makinenizin kapağında kapanma sorunu yaşıyorsanız, on-of düğmeleri çalışmıyorsa, cihaz suyunu alamıyor ya da deterjanı almıyorsa bazı sorunlar gündeme gelmiş demektir. Hijyen kurallarına uygun olarak yıkanmayan bulaşıklar sağlık açısından da bazı sıkıntılara yol açmaktadır. Bulaşık makinesi sorunlarının giderilmesinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Altus çağrı merkezi numaramızı arayanlar ihtiyaç duydukları hizmetle ilgili talepte bulunabilir. Hangi sıkıntılarla karşılaştıklarını bildirebilir. Arıza kaydı oluşturarak hemen size ulaşmamızı sağlayabilirler.

germencik altus servisi 1
germencik altus servisi 2

Germencik Altus Servisi

Germencik Altus servisi olarak sıkıntı yaşadığınız fırın tamirlerinde de yanınızdayız. Performanslı pişirmeyen fırınlarda gerekli olan tamirleri yapınca hamur işlerinizi ve yemeklerinizi fırınınızda pişirebileceksiniz. Ayrıca ev ya da iş yerinizde kullandığınız buzdolapları da sıklıkla sorun yapabilir. Karlanma ve buzlanma en sık karşılaşılan sorunlar arasındadır. Ayrıca yeterli soğutma yapmayan buzdolapları da sizlerin zor günler yaşamasına neden olur.

Altus telefon numaramızı arayan kişiler yaşadıkları buzdolabı ve soğutucu sorunlarından da kurtularak cihazlarını verimli bir şekilde kullanabilirler. Böylelikle yeni cihaz alma derdinden de kurtulacaksınız.

Altus Servis Germencik Telefon Numarası

Altus servis telefon numarası… olmaktadır. Tüm beyaz eşyalarınız haricinde klima kurulumu ve bakımı konusunda da bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Klimalar oldukça hassas cihazlardır ve montajlarının düzgün yapılması gerekir. Onları verimli kullanmanız için bu şarttır. Ehil olmayan kişilere klimanızın montajını yaptırmamalısınız. Hem garanti süreci içinde olmanız hem de cihazınızdan istediğiniz verimi almanız düzgün yapılan montajlarla yakından ilgilidir.

Altus servis numarası siz müşterilerimizin talepleri için oluşturulmuştur. 7/24 bizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Kaliteli hizmetleri bizlerden alarak beyaz eşyalarınızı ve klimanızı sorunsuz kullanabilirsiniz. Sizlere ulaşım sağlayan ekibimiz temiz işçiliklerle çalışmaktadır. Yapılan işten sonra ortam temizliğine de dikkat ederler. Hemen bizi arayarak kaliteli servis hizmetinin konforunu yaşayabilirsiniz.  

 

resimbanner1

Germencik Altus Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Altus Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Germencik Altus Servisi olarak, Altus marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Germencik Altus Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Germencik Altus Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Germencik Altus Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...