Efeler Teka Servisi

Efeler Teka Servisi

Teka teknik servis şirketi olarak Türkiye’nin en hızlı teknik servis hizmetlerini sunan kurumsal tabanlı bir şirketiz. Şirketimizden alacağınız hizmetlerin tamamı birinci sınıf oluşumlu teknik servis hizmetleri olarak sektörde ön plana çıkan kaliteli hizmetlerdir. Hizmette sınır tanımayan bir şirket olarak hizmet sahamızı her geçen gün genişletiyoruz. Böylelikle müşterilerimize daha geniş standartlar dahilinde hizmetler sunmuş oluyoruz. Bizlerden alacağınız bütün teknik servis hizmetleri bütüncül kalite koşullarına uyumluluk esasına göre gerçekleşmektedir.

Hizmetlerimizi sizlere sunarken sistemli ve düzenli olmayı önemsiyoruz. Teka servis numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimiz hakkında bütün bilgileri alabilirsiniz. Hizmetlerimiz fonksiyonel hizmetler olarak sektörde bilinmektedir. Böylelikle her daim sizlere geniş nitelikli hizmetler sunmuş oluyoruz.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Efeler Teka Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Teka

Teknik Servisi

ikon5

Efeler Teka Servisi olarak, Teka marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Teka

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Efeler Teka Servisi olarak, Teka marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Efeler Teka Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Teka ürünleridir.

Efeler Genelinde

Teka Servis Ağı

ikon8

Efeler Teka Servisi olarak, Efeler genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Efeler Teka Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Efeler Teka Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Teka Servis Efeler

Teka servis telefon numarası hattımızı sizler için oluşturmuş durumdayız. Bu hat üzerinden bizimle doğrudan iletişime geçerek randevularınızı oluşturabilirsiniz. Firmamız randevu sistemiyle çalışan bir kurumdur. Dolayısıyla hizmetlerimiz de bu doğrultuda gerçekleşmektedir. Bizlerden alacağınız teknik servis hizmetlerinin tamamı nitelikli hizmetler olduğu gibi prensipli hizmetler olarak da sektörde ön plana çıkmayı başarmaktadır. Müşteri memnuniyeti şirketimiz en için önemli ilkelerin en başında gelmektedir.

Dolayısıyla müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için teknik servis firmamız var gücüyle çalışmaktadır. Teka çağrı merkezi numaramızı tuşlayarak siz de bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimizden yararlanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Firmamızın müşteri hizmetleri destek birimi 7/24 açık durumdadır. Acil durumlarınızda da bizlerden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

efeler teka servisi 1
efeler teka servisi 2

Efeler Teka Servisi

Teka arıza sorunları günümüzde çok sık karşılaşılan sorunlar arasında bulunmaktadır. Teka marka bütün eşyalarınızın tamirini ve onarımını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirerek onarmaktayız. Şirketimiz sektörde hızlı oluşumlu hizmetleriyle ön plana çıkmış sistematik tabanlı bir kurumdur. Kurumsal temelli bir hizmet deneyiminden en geniş standartlar dahilinde yararlanmak istiyorsanız sizlere fırsatlarla dolu bir teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Teka tamirci personellerimiz sizlere ihtisaslı özellikleriyle en profesyonel teknik servis hizmetini gelişmiş statüler kapsamında sağlamaktadır. Gelişmiş bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere bu alanda en kaliteli hizmetleri sunan son derece hızlı bir kurum olarak bilinmektedir.

Teka Servis Efeler Telefon Numarası

Teka telefon numaramız sizler için hafta içi ve hafta sonu daimi olarak açık durumdadır. Bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanma fırsatına nail olabilirsiniz. Firmamızla yapacağınız bütün telefon görüşmeleri FHD ses standartlarında gerçekleşen bütüncül kalite hizmetler olarak bilinmektedir. Firmamız sektörün en gelişmiş statülü ve fonksiyonel hizmetlerini sizlere gelişmiş bir şekilde sağlamayı başarmaktadır.

Başarılı bir teknik servis hizmeti almak Teka marka eşyalarınızın sağlığı açısından son derece önem arz etmektedir. Firmamız sizlere titiz koşullar ekseni altında bir teknik servis hizmetini en konseptli olanaklar dahilinde sunmayı başarıyor, böylelikle ortaya kaliteli ve başarılı teknik servis hizmetleri çıkmış oluyor.

resimbanner1

Efeler Teka Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Teka Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Efeler Teka Servisi olarak, Teka marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Efeler Teka Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Teka Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Efeler Teka Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...