Efeler Silverline Servisi

Efeler Silverline Servisi

Silverline teknik servis hizmetleriyle Efeler bölgesinde ön plana çıkan bir teknik servis firmasıyız. Teknik servis firmamızdan alacağınız hizmetlerin tamamı nitelikli personeller eşliğinde gerçekleşen birinci sınıf hizmetler olarak sektörde bilinmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz enternasyonal kalite standartlarında teknik servis hizmetleriyle tanınan bir firmayız. Kurumsal tabanlı bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Silverline servis numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve hizmetlerimiz hakkında en net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Firmamızdan alacağınız bütün hizmetler uluslararası standartlar dahilinde gerçekleşen hizmetler olarak ön plana çıkmaktadır. Sizlere en kaliteli ve sistemli hizmeti sunmak doğrultusunda planlı hizmetler sunmaktayız. Firmamızdan alacağınız bütün hizmetler Avrupa kalitesinde gerçekleşen hizmetlerdir.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Efeler Silverline Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Silverline

Teknik Servisi

ikon5

Efeler Silverline Servisi olarak, Silverline marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Silverline

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Efeler Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Efeler Silverline Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Silverline ürünleridir.

Efeler Genelinde

Silverline Servis Ağı

ikon8

Efeler Silverline Servisi olarak, Efeler genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Efeler Silverline Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Efeler Silverline Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Silverline Servis Efeler

Silverline servis telefon numarası üzerinden doğrudan bizimle iletişim talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız sizlere bu alanda en kaliteli hizmetleri HD standartlarda sunmaktadır. Servis firmamız sektörde hızıyla nam salmış konumdadır. Silverline marka bütün eşyalarınızın tamirini ve onarımını yaparak sizlere yepyeni şekilde teslim ediyoruz. Böylelikle kaliteli bir teknik servis hizmeti sayesinde eşyalarınız eskisinden bile sağlam oluyor. 

Firmamız bünyesinde çalışan teknik servis ekibimiz ihtisaslı kişilerden oluşmaktadır. İhtisaslı personellerimizle sizlere ayrıcalıklı hizmetleri en geniş standartlar dahilinde sunmayı başarmaktayız. Bizlerden alacağınız hizmetlerin tamamı prensipli hizmetler olarak ön plana çıkan bütüncül hizmetler olarak bilinmektedir. Firmamız her daim sizin yanınızda yer alan kurumsal tabanlı bir firmadır.

efeler silverline servisi 1
efeler silverline servisi 2

Efeler Silverline Servisi

Silverline çağrı merkezi hattımız üzerinden her daim dilediğiniz zaman dilimi içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Sizlere sunmuş olduğumuz teknik servis hizmetlerinin tamamı profesyonel olup, müşteri memnuniyeti baz alınarak gerçekleştirilmektedir. Servis firmamızla irtibata geçtikten sonra randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Teknik servis ekibimiz belirlediğiniz gün ve saatte evlerinize gelerek Silverline marka eşyalarınızı almaktadır. Eşyalarınızı tamir ettikten sonra tekrardan evlerinize getirerek kurulumunu yapıyoruz.

Silverline arıza konusunda sizlere en kaliteli hizmetleri pek çok seçenek ile birlikte sunmaktayız. Firmamızdan hizmet almak sizlere her açıdan fonksiyonel bir avantaj sağlayacaktır. Firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz.  Silverline tamirci personellerimiz sizlere bu alanda en gelişmiş hizmetleri sunmaktadır.

Silverline Servis Efeler Telefon Numarası

Silverline telefon hattımız üzerinden bizimle yapacağınız bütün görüşmeler kaliteli iletişim kuralları kapsamında gerçekleşmektedir. Firmamız her alanda müşteri memnuniyetini hedefleyen vizyon ve misyon sahibi bir kurumdur. Kurumsal temelli teknik servis hizmetlerimizle siz değerli elit müşterilerimize kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde ulaştırmayı başarıyoruz.

Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli detay unsurudur. Bizlerden alacağınız bütün hizmetler müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleşen hızlı hizmetler olarak bilinmektedir. Siz değerli müşterilerimize değerinize yaraşır tarzda bir hizmet deneyimini en lüks standartlar ekseni altına sunmayı başarıyoruz. Fonksiyonel tabanlı bir teknik servis hizmetinden yararlanmak istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

resimbanner1

Efeler Silverline Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Silverline Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Efeler Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Efeler Silverline Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Silverline Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Efeler Silverline Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...