Efeler Profilo Servisi

Efeler Profilo Servisi

Beyaz eşyaların kurulumu, bakımı ve tamiri için güvenilir bir teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda; yaşadığınız bölgede bulunan, büyük markaların teknik servisi destek vermektedir. Aydın ili çevresinde kaliteli hizmet alabileceğiniz Profilo Servisi, kısa sürede cihazlarınızdaki sorunu çözüme kavuşturacaktır.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Efeler Profilo Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Profilo

Teknik Servisi

ikon5

Efeler Profilo Servisi olarak, Profilo marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Profilo

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Efeler Profilo Servisi olarak, Profilo marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Efeler Profilo Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Profilo ürünleridir.

Efeler Genelinde

Profilo Servis Ağı

ikon8

Efeler Profilo Servisi olarak, Efeler genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Efeler Profilo Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Efeler Profilo Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Profilo Servis Efeler

Beyaz eşya, ev aleti veya klima satın aldığınızda, teknik servis çalışmalarının ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. Efeler Profilo teknik servis; hızlı ve kesintisiz hizmet almak isteyenler için, alanında uzman elemanlarla kolaylıkla iletişim sağlamaktadır. Müşteri talebi doğrultusunda kurulum, montaj, bakım ve onarım, randevu alınan gün içinde yapılmaktadır. Altyapısında güçlü teknik bir ekibin olduğu servis, cihazların kullanımı konusunda bilgilendirme yapar ve enerji verimliliğini göz önünde bulundurarak, uzun ömürlü kullanım için destek vermektedir.

Müşteri ilişkilerini uzun süreli devam ettirmek için, mutlaka tam donanımlı hizmet vermek gerekir. Beyaz eşyanızla ilgili acil servis ihtiyacınız söz konusuysa, kısa süre içinde uzman elemanlar adrese yönlendirilmektedir. İşleme göre fiyat belirlemesi yapılarak, sorunun uzun süreli çözümü sağlanmaktadır. Profilo tamircisi Efeler bölgesi civarında; müşterilerin müsait olduğu zamanlarda, hızlı erişim sağlamaktadır. Ürün kalitesi kadar servis kalitesinin de önemini bilerek çalışan bir anlayışla, arızası giderilen ve parçası değiştirilen cihazlara güvence verilmektedir.

efeler profilo servisi 1
efeler profilo servisi 2

Efeler Profilo Servisi

İşini sadece para için yapmayan ve Efeler Profilo arıza, hizmetini gelişmiş çağrı merkezi sistemiyle bütünleştirmektedir. Müşteriyi uzun süre telefonda bekletmeden, hemen ulaşım sağlanmasıyla, cihazlarla ilgili soru ve sorunlar hoşgörülü personeller aracılığıyla çözmektedir. Arıza kaydını kısa sürede oluşturur ve ilgili yerlere müşterileri yönlendirmektedir. Geleceği önemseyen bir bilinçle çevreye katkıda bulunması, çok tercih edilmesine sebep olmaktadır. Randevulu sistem özellikle çalışan ve gün içinde evde olmayan müşteriler için tercih edilmektedir. Belirlenen saat aralığı içerisinde elemanlar Profilo servis telefon numarası ile iletişim kurularak, alınan bilgiler doğrultusunda adrese ulaşım sağlamaktadır.

Gün geçtikçe artan çalışma kapasitesi ve servis ağıyla; çevrede yaşayan pek çok kişi, pek çok beyaz eşya arızası için randevu oluşturmaktadır. Kurumsal bir bakış açısıyla çalışmalarını sürdürürken, kalite ve güven basamaklarını hızla tırmanmaktadır. Arıza kapsamında çözüm ortaklığı yapmak isteyen müşterilerle birlikte; Efeler Profilo servis numarası aracılığıyla yönlendirme yapılarak, çalışmalar tamamlanmış duruma kısa sürede gelmektedir.

Profilo Servis Efeler Telefon Numarası

Öncelikle Efeler Profilo çağrı merkezi aracılığıyla yeterli ve gereken bilgiyi toplayıp; cihaz modelini öğrenme aşamasından sonra, detaylı bilgiler müşterilerden alınmaktadır. Sonrasında teknisyenler tarafından müsait olunan zaman dilimleri kararlaştırılır ve kısa sürede adrese ulaşılır. Teknik bilgi ve müşteri iletişimi konusunda deneyimli teknisyenler; cihazın bulunduğu konuma giderek, cihazı yerinde görmektedir. Hem ilgiyi hem çözüm odaklı hizmet almayı prensip haline getirmiş firmanın, Profilo telefon numarası her zaman açıktır. Sektördeki yenilikleri yakından takip eden elemanlarla, marka ve model fark etmeksizin, tüm beyaz eşyaları ve ev aletleri, uzun süreli kullanım için değerlendirilmektedir. Onarım ve bakım çalışmaları tamamlandıktan sonra; yapılan testler sonucunda cihazların performansı başarılıysa, adrese teslim edilmektedir. Makinelerin teknik şablonları ve çalışma prensipleri konusunda sertifika sahibi elemanlarla, Efeler Profilo telefon 7/24 açık şekilde sürdürülmektedir.

resimbanner1

Efeler Profilo Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Profilo Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Efeler Profilo Servisi olarak, Profilo marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Efeler Profilo Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Profilo Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Efeler Profilo Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...