Efeler Electrolux Servisi

Efeler Electrolux Servisi

Electrolux teknik servis dendiği zaman firmamız Efeler bölgesinde aktif bir hizmet sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız teknik servis hizmetlerinin tamamı birinci sınıf kalite koşullarına tam uyumluluk gösteren hızlı ve kurumsal hizmetler olarak ön plana çıkmaktadır. Sistemli ve pratik bir hizmet deneyiminden yararlanmak istiyorsanız teknik servis firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Teknik servis firmamız Electrolux marka bütün eşyalarınızı onararak tamir etmektedir.

Electrolux marka eşyalar belli zaman aralıklarında donanımsal ve beşeri etmenlere bağlı olarak bozularak arızalanabilmektedir. Bu tarz arızalanma durumlarında firmamız sizlere en deneyimli çalışanlarla sunduğu hizmeti en hızlı yolla ulaştırır. Electrolux servis numarası üzerinden bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Efeler Electrolux Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Electrolux

Teknik Servisi

ikon5

Efeler Electrolux Servisi olarak, Electrolux marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Electrolux

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Efeler Electrolux Servisi olarak, Electrolux marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Efeler Electrolux Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Electrolux ürünleridir.

Efeler Genelinde

Electrolux Servis Ağı

ikon8

Efeler Electrolux Servisi olarak, Efeler genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Efeler Electrolux Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Efeler Electrolux Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Electrolux Servis Efeler

Electrolux servis telefon numarası üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek arızanızı detaylıca anlatabilir, evde müdahale için yapılması gerekenleri sorabilirsiniz. Sizin yapacağınız bir şey yoksa ve teknik müdahale gerekiyorsa kolaylıkla bir teknik destek ekibi çağırma imkanına erişebilirsiniz. Sizlere en geniş standartlar dahilinde teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Beyaz eşya, kombi ve klima gibi eşyalarınız için teknik servis hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Electrolux çağrı merkezi hattımız sürekli olarak sizin hizmetinize açık durumdadır. Hattımız üzerinden müşteri destek birimimize bağlanabilir, hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz. Teknik servis hizmetlerimizi profesyonel araçlarla gerçekleştirmekteyiz. İthal marka servis araçlarımız bu süreçte oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Böylelikle ortaya başarılı teknik servis hizmetleri çıkmış oluyor.

efeler elektrolux servisi 1
efeler elektrolux servisi 2

Efeler Electrolux Servisi

Electrolux arıza durumlarınızda firmamız sizlerin imdadına hızlı bir şekilde yetişmektedir. Sizlere 7/24 sınırsız bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Eğer ki acilen teknik müdahaleye ihtiyaç duyuyorsanız bizimle derhal bu numara üzerinden iletişime geçerek acil hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz zaman dilimi içinde bizlerden teknik servis hizmetleri alabilirsiniz. Teknik servis hizmetlerimizi sizlere uzman personellerimiz eşliğinde sunmaktayız.

Uzman personellerimiz bu süreçte sizlere gelişmiş bir servis hizmeti sunmaktadır. Electrolux tamircisi personellerimiz sizlere bu alanda en kurumsal hizmetleri sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetlerle birinci sınıf bir hizmet deneyiminden sizleri de yararlandırmaktayız. Fonksiyonel tabanlı bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız firmamız tam size göre.

Electrolux Servis Efeler Telefon Numarası

Electrolux telefon numaramız üzerinden firmamız hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içinde istediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Sizlere gelişmiş bir müşteri destek hizmeti sunmaktayız. Müşteri destek ekibi birimimizle yapacağınız görüşmeler kaliteli iletişim hizmetleri dahilinde gerçekleşmektedir.

Böylelikle bizimle rahat ve konforlu bir hizmet talep etmek için iletişime geçme imkanınız olacaktır. Hizmetlerimizi sizlere sunarken garantili hizmet kapsamında sunmaktayız. Garantili bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız firmamız bu alanda sizlere gelişmiş hizmetler sunmaktadır. Sigortalı bir firma olarak hizmetlerimizden memnun kalmadığınız taktirde sizlere ücret iadesi de yapılmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimize güven ve garanti sunan bir firmayız. Müşteri odaklı çalışma prensiplerine sahip bir şekilde teknik servis hizmetleri sağlamaktayız.

resimbanner1

Efeler Electrolux Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Electrolux Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Efeler Electrolux Servisi olarak, Electrolux marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Efeler Electrolux Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Electrolux Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Efeler Electrolux Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...