Efeler Daikin Servisi

Efeler Daikin Servisi

Her türlü beyaz eşya, kombi, klima ve televizyon çeşitlerine Efeler Daikin Servis ile kavuşmak mümkün. Alanında en iyisi olmayı hedefleyen firma, beyaz eşyaların kalitesi konusunda güven veren bir yol izlemeye devam ediyor. Elemanlarını aynı titizlikle eğiterek, Efeler Daikin teknik servis olarak oldukça başarılı ve hızlı işler çıkarmaya devam ediyor. Daikin servis telefon numarası üzerinden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Efeler Daikin Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Daikin

Teknik Servisi

ikon5

Efeler Daikin Servisi olarak, Daikin marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Daikin

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Efeler Daikin Servisi olarak, Daikin marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Efeler Daikin Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Daikin ürünleridir.

Efeler Genelinde

Daikin Servis Ağı

ikon8

Efeler Daikin Servisi olarak, Efeler genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Efeler Daikin Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Efeler Daikin Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Daikin Servis Efeler

Kalite ve estetiğin aynı karede yer aldığı Efeler Daikin servisinde, alınan eşyaların garanti süresince oluşan arızalarının giderilmesi sadece Efeler Daikin servis numarası kadar uzakta. Olası bir sorunda servis aranır ve sorun her ne ise servis tarafından hızla çözülür. Bunun yanı sıra Efeler Daikin arıza servisi de hizmetlerini sunmaktadır.  Garanti kapsamında olmasa bile arızalı ürünün kontrolü yapılır ve en kısa sürede tamir edilir. Garanti kapsamındaki ürünlerde ise onarılamayan ürünlerin yerine yenisi tahsis edilerek, müşteri memnuniyeti sağlanır.

efeler daikin servisi 1
efeler daikin servisi 2

Efeler Daikin Servisi

Efeler Daikin serviste bulunan çeşit fazlalığı sayesinde herkesin zevkine uygun bir şeyler bulmak mümkün. Gelen müşterilerin en iyi şekilde karşılanarak ağırlanması ve ürünler hakkında kısa bilgilendirilmeler yapılması firmaya fazladan artı puanlar kazandırıyor. Olası sorunlar için veya bilgilendirmeler için Efeler Daikin çağrı merkezi aranarak oluşan problemler çözümlenebilir ve alınacak olan eşyalar hakkında bilgi sahibi olunabilir. Aynı zamanda Efeler Daikin servis telefon numarası ile direk servisle görüşülebilir. Güvenli ellerde kurtarılan beyaz eşyalar ile sağlanan müşteri memnuniyetinin yanı sıra yapılan taksitlendirmeler ve ödeme çeşitleri ile de müşterilere kolaylık sağlayan Efeler Daikin Servisi ile tüketiciler istedikleri beyaz eşya, klima ve kombi gibi eşyalara bir adım daha kolay sahip olabilir.

Daikin Servis Efeler Telefon Numarası

İşinde usta olmak ve memnuniyet ile gelen başarıyı yakalamak kolay olmamakla beraber Efeler Daikin Servisi bunu başarmıştır. Gerek sahadaki teknik ekibi gerekse servis içi elemanlarıyla müşteri memnuniyetini doruklara taşımanın başarısını paylaşmaktadırlar. Eğitimli ve başarılı teknisyenlerle kurulan ekip ile her zaman bir adım önde olmanın haklı gururunu taşıyan firma, en küçüğünden en büyüğüne ekiplerinin organizesini büyük bir titizlikle takip etmektedir. Bununla birlikte Efeler Daikin tamircisi bile fark yaratarak hünerlerini konuşturmaya devam ediyor. Kaliteli ekibin her parçası, işini en iyi şekilde yerine getirebilmek için çeşitli eğitimlerle kendilerini geliştirmeye ve öğrendiklerini sahada uygulamaya devam ediyor. Müşterilerin her türlü sorun ve isteklerini iletebildikleri Efeler Daikin telefon numarası sayesinde teslimat, tamir ve benzeri birçok sorun en hızlı şekilde çözüme ulaşabiliyor.

Klimaların, kombilerin ve her türlü beyaz eşyanın montajı ve kurulumunu üstlenen firma eve ekiplerini göndererek, ekibin ürünü yerleştirdikten sonra kullanım konusunda bizzat eşya sahibini bilgilendirmesini sağlamaktadır. Tüketicilerin, eşyaların hangi durumda garanti kapsamı dışına çıkacağı konusunda da bilgilendirilmesi ile teknik ekibin görevi oluşacak herhangi bir arızaya kadar bitmiş olur.

resimbanner1

Efeler Daikin Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Daikin Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Efeler Daikin Servisi olarak, Daikin marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Efeler Daikin Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Daikin Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Efeler Daikin Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...