Efeler Altus Servisi

Efeler Altus Servisi

Altus teknik servis olan firmamız ev, yazlık ve iş yerlerinde bulunan beyaz eşyalarınıza ve elektrikli cihazlarınıza servis hizmeti vermektedir. Uzun yıllardan beri bu sektörde olduğumuz için oldukça profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Ekip arkadaşlarımız işinde uzmanlaşmış ve bazı eğitimlerden geçerek ehil sahibi olmuş kişilerdir. Teknikerlerle çalışmakta olup yaptığımız işlerin de arkasında durmaktayız. Sizlere garantili hizmetler sunulur. Oldukça geniş bir servis ağımız bulunmaktadır. Birçok ilçeye hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak müşterilerimizin karşılaşmış olduğu beyaz eşya sorunlarına çözüm getiriyoruz.

Altus telefon numarasını arayarak sıkıntılı olan cihazınızla ilgili arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ayrıca kurulum, montaj, bakım ve yedek parça konularında da sizlere yardımcı olmaktayız. Size en yakın zamana randevu verilerek teknik ekibimizi bulunduğunuz adrese yönlendirmekteyiz.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Efeler Altus Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Altus

Teknik Servisi

ikon5

Efeler Altus Servisi olarak, Altus marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Altus

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Efeler Altus Servisi olarak, Altus marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Efeler Altus Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Altus ürünleridir.

Efeler Genelinde

Altus Servis Ağı

ikon8

Efeler Altus Servisi olarak, Efeler genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Efeler Altus Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Efeler Altus Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Altus Servis Efeler

Altus tamircisi olan firmamız öncelikle orijinal yedek parça garantisini sizlere sunmaktadır. Cihazlarda sorunlu olan parçaları değiştirirken orijinal olan yedek parçayı kullanmaktayız. Böylelikle sizler de hem parça hem de servis garantisi içerisinde olmaktasınız. Altus markasına ait olan çamaşır makinenizde suyu almama ya da ısıtmama durumları varsa bu durumda makinenizi kullanamazsınız. Ayrıca gürültülü çalışan ve sıkma yapmayan makineler de performanslı bir yıkama yapmayacaktır. Yine Altus markasına ait olan bulaşık makinenizin deterjanı almaması, kapağının kapanmaması ya da bulaşıkları kirli yıkaması gibi sorunların hemen giderilmesinde de yanınızdayız.

Buzdolabı sorunları içinde karlanma ve buzlanma sıkıntısına sıklıkla rastlanır. Bu sorunu olan soğutuculardaki gıdalar hemen buz tutacak ve israf olacaktır. Aile bütçeniz böylelikle daha sıkıntıya girecektir. Arızalı olan buzdolabının fazla elektrik sarf edeceği de unutulmamalıdır. Hemen Altus arıza servisini arayarak sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz.

efeler altus servisi 1
efeler altus servisi 2

Efeler Altus Servisi

Altus servisi olarak evinizde hayatınızı kolaylaştıran fırın sorunlarına da çözüm getirmekteyiz. Randımanlı pişirme yapmayan fırınlarınız tamir edilmekte ve performanslı çalışması sağlanmaktadır. Böylelikle kek, börek, pasta ya da yemek gibi ürünlerinizi tam kıvamında pişirebileceksiniz. Ev ve iş yerlerinde bulunan klimalar sizler için oldukça önemlidir. Yaz ve kış aylarında devamlı kullanılan klimalarda hava üfleme durumlarında sıkıntı yaşanabilir. Bazı tıkanıklıklar ve eskiyen parçalar klimanın verimli çalışmasını engellemektedir. Altus çağrı merkezi telefon numarasını arayarak da bu konuda yardım alabilirsiniz. Klimanıza gerekli bakımlar yapılınca ilk günkü performansında çalışacaktır.

Altus Servis Efeler Telefon Numarası

Altus servis numarası 7/24 sizlerin mağduriyetlerinin giderilmesi için oluşturulmuştur. Bizleri günün her saatinde arayarak yardım talep edebilirsiniz. Alanında uzman olan teknikerlerimizle karşılaştığınız sorunlara kesin çözümler getirmekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sizlerin daima yanında yer almaktadır. O yüzden indirimli ve uygun fiyat çizelgelerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Cihaz bakımlarında, montajlarında, tamir ve onarımların da …Altus servis telefon numarası aramalarını yapabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşacak olan teknik ekibimiz sorunları yerinde çözecektir.

resimbanner1

Efeler Altus Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Altus Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Efeler Altus Servisi olarak, Altus marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Efeler Altus Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Efeler Altus Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Didim Altus Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...