Didim Dominox Servisi

Didim Dominox Servisi

Dominox markası ürünleri arasında ankastre ürünler, beyaz eşya, davlumbaz gibi çeşitli mutfak teçhizatları vardır. Bu cihazların belli bir kullanım ömrü bulunmaktadır bu nedenle bazen arıza verebilir. Ya da yanlış temizlik malzemeleri kullanma, dikkatsizlik sonucu da arızalar oluşabilir. Dominox servis hizmetleri ile her türlü probleminiz adresinizde çözülmektedir. Yedek parça lazım olan durumlarda ise kısa sürede temin edilerek sorun giderilebilir.


Servis kurumsal bir çalışma doğrultusunda ilerlediğinde hatasız çalışma ve hizmet ortaya konulacaktır. Çalışanların müşterilere olan yaklaşımları, profesyonel çalışmalar ile birleştiğinde olumlu dönüşler kaçınılmaz olacaktır. Kurulum ve arıza onarımı ile ilgili tüm yeni gelişmeler takip edilip güncellenmektedir.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Didim Dominox Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Dominox

Teknik Servisi

ikon5

Didim Dominox Servisi olarak, Dominox marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Didim Dominox

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Didim Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Didim Dominox Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Dominox ürünleridir.

Didim Genelinde

Dominox Servis Ağı

ikon8

Didim Dominox Servisi olarak, Didim genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Didim Dominox Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Didim Dominox Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Dominox Servis Didim

Davlumbaz, ankastre, batarya gibi mutfak cihazları dikkatli kullanılması gereken cihazlardır. Ufak bir yanlış kullanım büyük bir arızaya sebep olabilir. Kurulumunda mutlaka servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Dominox arıza ile güler yüzlü ve enerjik çalışanlar  her tür cihaz sorununuzu çözmektedir.


Dominox servis hizmetleri bu bölgede her yere verilmektedir. Adresten alınabilen cihazlar adresten alınıp, onarılabilir ve tekrar adrese teslim edilir. Kurulum aynı gün içerisinde yapılır. Tüm marka cihazlarına ait yedek parça ve aksesuarlar serviste mevcuttur. Srvis araçlarının bakım ve onarımı periyodik olarak yapılmaktadır.

didim dominox servisi 1
didim dominox servisi 2

Didim Dominox Servisi

Mutfak ekipmanları ev ya da işyeri fark etmeksizin günlük rutin dışında anlık olarak da lazım olabilmektedir. Ufak da olsa vereceği bir arızanın hemen giderilmesi gerekir. Dominox müşteri hizmetleri ile eğitimli kadro size istediğiniz her bilgiyi verecek ve kısa sürede servis randevunuzu oluşturacaktır. Müşteri hizmetlerine internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak ya da telefon yolu ile ulaşabilirsiniz. İlave olarak mail adresine bilgiler bırakılabilir, bu şekilde de dönüş mutlaka sağlanacaktır. Başvuru formu doldurduktan çok kısa bir süre sonra kısa sürede dönüş sağlanmaktadır.


Servisin ilk düşündüğü kâr etmeden ziyade markayı temsil ettiğini bilerek müşteri memnuniyetini maksimize etmedir. İstenilen zamanlarda ustalar müşterilerin sorularına cevap verebilecek yetkinliktedir. Güler yüzlü ve saygılı yaklaşım prensip edinilmiştir. 

Dominox Servis Didim Telefon Numarası

Mutfak cihazlarının arıza vermesi en istenilmeyen durumlardan biridir. Ancak üretim hataları ya da müşterilerin yanlış bir kullanımı sonucu arıza vermesi olağandır. Bu sebeple Dominox telefon aracılığı ile müşteriler rahatlıkla ustalara ulaşım sağlayabilir. Randevular da kısa sürede oluşturulabilir. Telefon iletişiminde önce arızanın ne olduğu müşteriden dinlenir sonra da müdahale edip edemeyeceği anlatılır. Ustalar randevu aldıktan sonra adrese yönlenir.


Dominox telefon numarası aranıp, servis hizmetleri ve garantiler ile ilgili bilgi alınabilir. Yedek parça ya da aksesuar ihtiyacı olması halinde talepler bildirilir. Verilen adrese yedek parça ya da aksesuar gönderilir. Markanın sektörde yer edinmesi kadar servisin de yer edinmesi müşterilerin kullanım sonrası hizmetten de memnun kalmasını sağlayacaktır.

resimbanner1

Didim Dominox Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Dominox Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Didim Dominox Servisi olarak, Dominox marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Didim Dominox Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Didim Dominox Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Didim Dominox Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...