Didim Arçelik Servisi

Didim Arçelik Servisi

 Didim Arçelik servisi Didim’de beyaz eşya ve elektronik eşya servisi olarak hizmet vermektedir. Vermekte olduğu kaliteli hizmetlerle hizmet alanı olan Didim’de halkın beyaz eşya arızaları konusunda ihtiyaçları olduğunda ilk aradığı servis olmuştur. Son derece kaliteli hizmetler veren Didim teknik servis müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Birçok konuda hizmet vermekte olan teknik servis kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren ekip güvenilir ve güler yüzlü çalışanları ve son sistem ekipmanlarıyla yöre halkının da sevgi ve güvenini kazanmıştır. Beyaz eşyalarınızın bütün aşamalarında müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler vermektedir. 

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Didim Arçelik Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Arçelik

Teknik Servisi

ikon5

Didim Arçelik Servisi olarak, Arçelik marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Didim Arçelik

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Didim Arçelik Servisi olarak, Arçelik marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Didim Arçelik Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Arçelik ürünleridir.

Didim Genelinde

Arçelik Servis Ağı

ikon8

Didim Arçelik Servisi olarak, Didim genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Didim Arçelik Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Didim Arçelik Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Arçelik Servis Didim

Firmamız Aydın ilinin güzel ilçesi Didim’de beyaz eşya kurulum, arıza tespit ve tamiri ile ilgili güvenilir ve kaliteli hizmetler vermektedir. 

Adresinde hizmet vermekte olan Arçelik servis numarası olan xxxx’ten bizlere ulaşabilirsiniz.  Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler şunlardır; 

  • Garanti kapsamı içinde ya da garantisi bitmiş olan elektronik ve beyaz eşyalarınızın bakım ve arıza onarım konularında destek vermekteyiz. 
  • Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve kombilerinizin kurulum, bakım, arıza tespit ve onarım hizmetlerini vermekteyiz. 
  • Gerekli hallerde arıza yapmış olan cihazlarınızın yedek parça temini ve değiştirilmesi işlemlerini yapmaktayız. 
  • Cihazlarınızın rutin periyodik bakım ve temizliklerini yapmaktayız. 

Arçelik servis telefon numarası ve sosyal medya hesaplarından rahatlıkla ulaşabileceğiniz firmamız 7 / 24 hizmet vermektedir.

didim arcelik servisi 1
didim arcelik servisi 2

Didim Arçelik Servisi

Hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşya ve elektronik cihazlar kullanım sırasında istenmeyen arızalar yapabilmektedir. Didim halkının beyaz eşya ve elektronik cihazlarında yaşamış oldukları her türlü sıkıntıda Arçelik çağrı merkezi ile iletişime geçmeleri halinde tarafımızdan en kısa sürede dönüş sağlanmaktadır. İşlerini iyi yapan uzman ekibimiz ve teknolojik gelişmelerle sürekli güncellediğimiz ekipmanımızla Arçelik arıza konusunda kesin ve pratik çözümler sunmaktayız. 

Arçelik Servis Didim Telefon Numarası

Beyaz eşyalarımızın arıza yapma nedenleri şunlardır; 

Tesisattan kaynaklı arızalar, bazı durumlarda yeni aldığınız cihazın kurulumu eski tesisattan kaynaklı olarak arıza ya da hata kodu verebilmektedir. 

Kullanım ve kullanıcıdan kaynaklanan arızalar ise kullanıcıların yeterli bilgiye sahip olmadan cihazlarını kullanmalarından kaynaklanmaktadır. Bu durumun yaşanmaması için cihazınızı kullanmaya başlamadan önce kullanma kılavuzunu çok iyi okuyup anlamanızı öneriyoruz. Kullanma kılavuzunu okuyup inceledikten sonra ise saklamalısınız. Bunun nedeni ise cihazınızın verme ihtimali olan bazı arıza kodları ve müdahale etme şekilleri hakkında bilgiler verilmesidir. 

Cihazın uzun süre kullanılmasından kaynaklanan arızalar ise cihazınızın kullanım ömrünü tamamlamış olmasından kaynaklanan arızalardır. 

Cihazınızın kurlum ve kullanım aşamalarında özenli davranmanız ve cihazın arıza yapmadan düzenli olarak bakım ve temizliğini yaptırmanız ise cihazınızı daha uzun kullanmanızı sağlayacaktır. 

Arçelik tamircisi olarak hizmet vermekte olan firmamıza İhtiyaç duymanız halinde çağrı merkezimiz ve Arçelik telefon numarası ile kolayca ulaşabilirsiniz. 

resimbanner1

Didim Arçelik Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Arçelik Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Didim Arçelik Servisi olarak, Arçelik marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Didim Arçelik Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Didim Arçelik Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Didim Arçelik Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...