Didim AEG Servisi

AEG teknik servis olarak Didim ilçemizde hizmet vermekteyiz. Servis ağımız oldukça geniştir. Sadece ilçemizde değil daha birçok yerde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. AEG markasından başka çok sayıda markaya servis hizmeti sunmaktayız. Uzun yıllardan beri bu sektörde olmamız işimizde tecrübe kazanmamızı sağlamıştır. Sizler de cihazlarınızda sorunlar yaşıyorsanız firmamızın tecrübesinden faydalanarak onları hemen tamir ettirebilirsiniz. Böylelikle performanslı bir şekilde cihazlarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bunun için bizi arayarak arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

AEG arıza servisimiz yapacağı tamirlerde sizlere kesin çözümler sunmaktadır. Geçici çözümler cihazlarınıza fayda değil zarar getirecektir. Belirli bir iş prensibi ile çalışan firmamız beyaz eşyalarınızda ve iklimlendirme cihazlarında sorunları gidererek onların verimli çalışmasını sağlamaktadır.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Didim AEG Servisi - Servis Kalitesi

Garantili AEG

Teknik Servisi

ikon5

Didim AEG Servisi olarak, AEG marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Didim AEG

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Didim AEG Servisi olarak, AEG marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Didim AEG Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal AEG ürünleridir.

Didim Genelinde

AEG Servis Ağı

ikon8

Didim AEG Servisi olarak, Didim genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Didim AEG Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Didim AEG Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

AEG Servis Didim

AEG çağrı merkezi aramalarını yapmanız için nedenleriniz olacaktır. Çamaşır makinesinde görülen verimsiz çalışma durumları çamaşırların temiz ve hijyenik yıkanmasını engellemektedir. Makinenizin suyunu ısıtmaması çamaşırların temiz yıkanmasını engeller. Ayrıca sıkmayı tam yapmıyorsa çamaşırlar sulu çıkar. Makineniz su akıtıyorsa bu durum birçok sıkıntıya neden olabilir. Bütün bunların incelenmesi için Didim AEG servisini aramanız yeterlidir. Bulaşık makineniz de temiz olarak bulaşıkları yıkamıyorsa ve koku durumu söz konusu ise bakım yapılması gerekir. Yapacağımız bakımlarla sorunu çözeceğiz. Parça değişimi gerekiyorsa AEG’nin orijinal yedek parçalarını tercih ederiz. Böylelikle hem garanti sürecinde olursunuz hem de cihazlarınızın ömrü uzun olur.

AEG tamircisi, buzdolabı sorunlarını da çözmektedir. Buzdolabında en sık rastlanan sorun karlanma, buzlanma ve verimsiz soğutma durumudur. Bu sorunların giderilmesinde uzman olan personellerimiz hemen duruma müdahale edecektir.

Didim AEG Servisi

AEG telefon numaramızı arayanlar yeni almış oldukları klimalarını da bizlere kurdurabilir. Klima montajı oldukça önemli bir konudur. Teknik servisler dışında klima montajını yaptırmamalısınız. Onun randımanlı çalışması ve uzun ömürlü olması için montaj konusu oldukça önemlidir. Ayrıca adres değişikliği yapanlar klima sökülmesi ve takılması konusunda da yardım almalıdır. Servisimiz yıllık klima bakımlarında sizlere uygun fiyatlar sunmaktadır. Bakımlarını yaptırarak olası sıkıntılardan kurtulabilmeniz mümkündür. Ayrıca verimsiz hava üfleme durumlarında da çağrı merkezlerimizi arayarak randevu talep edebilirsiniz.

AEG fırınlarınızda verimsiz çalışma durumları görürseniz AEG servis numarası araması yapabilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Yapılacak tamirlerden sonra fırınlarınızdan istediğiniz verimi alabileceksiniz.

AEG Servis Didim Telefon Numarası

Beyaz eşyalarınız birçok nedenden dolayı arıza yapabilmektedir. AEG oldukça iyi bir markadır. Fakat cihazların devamlı kullanılması sonucunda bazı parçaların eskidiği görülür. Yapılacak bakımlar ve parça değişimi sorunu giderecektir. Bizimle çalışan personellerimiz işinde ehil sahibi kişilerden oluşur. Belirli kursları bitirmiş ehliyetli kişilerle çalışmaktayız. Sizlere garantili hizmetler sunulmaktadır. Temiz işçiliklerimizle yaptığımız işlerin arkasında durmaktayız. Güler yüzlü personellerimizden hizmet almaktan memnun kalacaksınız. AEG servis telefon numarası üzerinden hemen bizi arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  

resimbanner1

Didim AEG Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize AEG Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Didim AEG Servisi olarak, Arçelik marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Didim AEG Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Didim AEG Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Didim AEG Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...