Çine Teka Servisi

Çine Teka Servisi

Ankastre set, davlumbaz fırın ve ocak gibi mutfak cihazlarının üretiminde oldukça önemli bir yere sahip olan Teka, nadiren gerçekleşen arıza durumlarında müşterilerine desek sağlayacak yetkili servisler sunmaktadır. Teka arıza durumlarında kolayca iletişime geçebileceğiniz ve uygun ücret politikaları ile cihazdaki problemleri kısa sürede gidermekteyiz. Teka çağrı merkezi üzerinden yönlendirme ile çalışmalarımızı yürütmekte, Çine başta olmak üzere Aydın’ın tamamında markanın yetkili servisi olarak onarım ve cihazların rutin bakım çalışmalarını yürütmekteyiz. Ekibimiz, makine mühendisliği ve teknik konular konusunda uzman olmuş kişilerden oluşmakta, güler yüzlü ve daime güven sağlayan bir firma olmayı vizyonumuz olarak belirlemiş durumdayız.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Çine Teka Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Teka

Teknik Servisi

ikon5

Çine Teka Servisi olarak, Teka marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Çine Teka

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Çine Teka Servisi olarak, Teka marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Çine Teka Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Teka ürünleridir.

Çine Genelinde

Teka Servis Ağı

ikon8

Çine Teka Servisi olarak, Çine genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Çine Teka Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Çine Teka Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Teka Servis Çine

Aydın’ın tamamında yetkili servis olarak bizzat markanın kendisi tarafından görevlendirilmiş olmakla beraber, cihazların tamamının bakım ve onarımlarının müşteriye belirtilen zaman dilimine tamamlıyoruz. Teka teknik servis olarak bugüne kadar Çine başta olmak üzere il genelinde birçok müşteri ile çalışma fırsatı bulduk ve birçok mutlu müşteri portföyümüz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle fabrika tipli ve yoğun personelin çalıştığı alanlarda tercih edilen Teka ankastre ve ocak setleri, uzun süre kullanım imkanı sağlayabilmek için belirli zaman dilimlerinde bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakımların yapılması, makinelerin temizlenmesi, artık kullanılmayacak durumda olan parçaların yenisi ile değiştirilmesi ve tekrar çalışır konumda getirilmesi konusunda hizmet vermekteyiz. Teka tamirci olarak bölgede hizmet vermekte olan birçok rakibimize göre çok daha uygun ücretlendirme politikası ile çalışmaktayız.

cine teka servisi 1
cine teka servisi 2

Çine Teka Servisi

Teka markasına ait olan mutfak ürünlerinin arızalanması durumunda ulaşabileceğiniz ve hızlı bir şekilde arızanın giderilmesi için destek alabileceğimiz firmamız, markanın belirlediği ve yetkilendiği servisler arasındadır. Personelin üretilen cihazlar konusunda eğitimleri tam ve aksamların tamamına halim olarak çalışmaktadırlar. Teka telefon aracılığı ile ulaşarak kolay bir şekilde hizmet alabileceğiniz yetkili servislere sahiptir. Güler yüzlü, kaliteli ve yeniden arızaya sebebiyet vermeyecek şekilde cihazlardaki onarımı gerçekleştiren firmamız mesai saatleri içerisinde daima ulaşılabilir konumdadır. Yalnızca Çine değil, Aydın’ın tamamında da hizmet vermeye devam etmektedir. Teka servis numarası sitemizde belirtilmekte ve doğrudan firmamız ile iletişim kurabileceğiniz bir aracı konumundadır.

Teka Servis Çine Telefon Numarası

Çine ilçesinde yaşıyor ve cihazlarınızın çalışması konusunda sorun yaşıyorsanı Teka servis telefon numarası aracılığı ile bize ulaşarak sorunun kaynağını beliremek adına randevu talep edebilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede belirtilen adrese gelmekte ve parçalardaki sorunların tek tek tespitini sağlamaktadır. Cihazın bakımı ya da arızalı parçadaki sorunun giderilmesinin ardından ücret ödemesi gerçekleşmektedir. Markanın yetkili servisi olarak cihazları çok iyi tanıyor ve garantili bir şekilde onarım sağlıyoruz. Arızanın giderilmesi adına ekibimize güvenebilir ve şüphe duymaksızın cep telefonu yoluyla arayarak ya da Whatsapp üzerinden iletişime geçerek tamir hizmeti alabilirsiniz.

resimbanner1

Çine Teka Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Teka Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Çine Teka Servisi olarak, Teka marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Çine Teka Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Çine Teka Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Çine Teka Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...