Çine Silverline Servisi

Çine Silverline Servisi

Silverline markasına ait beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızaları gidermek istiyorsanız alanında uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Sizlerin  Silverline çağrı merkezi üzerinden talep oluşturması durumunda firmamızın profesyonel danışma hattı uygun bir zamana randevu oluşturmakta ve randevu saatinde adresinize gelmektedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız randevuları geciktirmemekte ve düzenli bir şekilde çalışmaktadır.

Sizler müsait olduğunuz bir zaman dilimini bildirmeniz durumunda ekibimiz o zaman diliminde adresinize intikal edecektir. Sektör içerisinde yer alan diğer firmaların aksine profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız Silverline servis telefon numarası üzerinden çalışmaktadır. Silverline servis numarası üzerinden irtibata geçmeniz durumunda kolaylıkla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Çine Silverline Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Silverline

Teknik Servisi

ikon5

Çine Silverline Servisi olarak, Silverline marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Çine Silverline

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Çine Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Çine Silverline Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Silverline ürünleridir.

Çine Genelinde

Silverline Servis Ağı

ikon8

Çine Silverline Servisi olarak, Çine genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Çine Silverline Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Çine Silverline Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Silverline Servis Çine

Firmamız Çine ve çevresinde ikamet eden kişiler için aktif olarak beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşyalarınızın eskisine oranla daha kötü çalıştığını düşünüyor, performansının azaldığını fark ediyor ve arıza durumları ile karşılaştığını görüyorsanız beyaz eşyalarınızın yıllık bakımı gelmiş olduğunu anlayabilirsiniz. Düzenli olarak yıllık bakımı gerçekleştirilemeyen beyaz eşyalar zaman içerisinde daha kötü bir hale gelecek, performansları düşecek ve kullanılamayacak duruma gelecektir. Bu nedenle beyaz eşyalarınızda herhangi bir sorun yaşadığını görmeniz durumunda zaman kaybetmeden alanında uzman bir teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Uzman bir kadro ve yılların getirdiği tecrübe ile hizmet veren firmamız Silverline teknik servis sizlere aradığınız hizmeti sunmaktadır.

cine silverline servisi 1
cine silverline servisi 2

Çine Silverline Servisi

Sizler de Silverline markasına ait beyaz eşyalar kullanıyor ve beyaz eşyalarınızın sık sık arızalandığını görüyorsanız Silverline tamircisi olarak hizmet veren firmamızdan yardım alabilirsiniz.  Silverline markasına ait beyaz eşyaların Silverline arıza durumlarına anında müdahale eden firmamız, sizler için sorunsuz bir şekilde faaliyet gerçekleştirmektedir.  

Kaliteli, güvenilir, alanında uzman bir teknik servis arıyorsanız tercihinizi teknik servisimizden yana kullanabilirsiniz. Adresiniz her nerede olursa olsun kısa süre içerisinde ekiplerimiz adresinize doğru yola çıkmakta ve adresinizde anında müdahale ile beyaz eşyalarınızdaki sorunları gidermektedir. Parça değişim işlemlerinde kullanılan tüm parçalar orijinal olduğu için parça değişim işlemleri sonrasında da herhangi bir sorun ile karşılaşılmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ya da diğer beyaz eşya türleri olması fark etmeksizin beyaz eşyalarınızda parça değişimlerinin 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Silverline Servis Çine Telefon Numarası

Silverline telefon numarası üzerinden kolaylıkla randevu oluşturduktan sonra  ekibimiz adresinize geldiğinde gerekli işlemleri gerçekleştirilecektir. Ancak ekibimiz gelmeden önce beyaz eşyalara herhangi bir müdahale gerçekleştirmemeli, kesinlikle videolardan ve kulaktan duyma bilgilerden yararlanmamalısınız. Aksi bir durumda teknik servisimiz müdahale etmeden önce beyaz eşyalara müdahale ederseniz beyaz eşyalarınızın yeniden kullanılamama ihtimali bulunur. Sizler beyaz eşyalarınızdaki sorunu çözmek ve kısa süre içerisinde beyaz eşyalarını da tekrar kullanılabilir hale getirmek istiyorsanız yalnızca profesyonel bir destek talebinde bulunmalı ve talebin tarafınıza gelmesini beklemelisiniz.

resimbanner1

Çine Silverline Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Silverline Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Çine Silverline Servisi olarak, Silverline marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Çine Silverline Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Çine Silverline Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Çine Silverline Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...