Çine Altus Servisi

Çine Altus Servisi

Altus teknik servis olarak ev ya da iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınızda ve elektrikli cihazlarınızda sizlere kaliteli bir servis hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşyalarınız zaman içinde performanslı çalışmayabilir. Onlarda ortaya çıkan sıkıntılı durumlarda bizi arayarak giderilmesini talep edebilirsiniz. Çamaşır makineniz suyunu almıyorsa ya da boşaltamıyorsa bazı sorunlarla karşılaştı demektir. Bulaşık makineniz de suyunu ısıtmıyorsa ya da bulaşıkları temiz yıkamıyorsa yapılacak bakımlarla ilk günkü performansında çalışabilir.

Altus çağrı merkezi numaramızı arayarak karşılaşmış olduğunuz sıkıntıları dile getirebilir ve randevu talep edebilirsiniz. Teknik ekibimiz sizlere hemen ulaşarak gerekli incelemeleri yapacaktır.

0 %
Garantili
0
Farklı Ürün
0 %
Çözüm Odaklı
0 %
Orijinal Parçalar
0 %
Memnuniyet

Çine Altus Servisi - Servis Kalitesi

Garantili Altus

Teknik Servisi

ikon5

Çine Altus Servisi olarak, Altus marka bulaşık makinelerinize uyguladığımız her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Çine Altus

Beyaz Eşya Servisi

ikon6

Çine Altus Servisi olarak, Altus marka beyaz eşyalarınıza 7/24 teknik servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Yedek

Parçalar Orijinal

ikon7

Çine Altus Servisi olarak, değişimini ve satışını yaptığımız her ürün orijinal Altus ürünleridir.

Çine Genelinde

Altus Servis Ağı

ikon8

Çine Altus Servisi olarak, Çine genelinde hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Çözüm Odaklı

Servis Kalitesi

ikon9

Çine Altus Teknik Servisi olarak, tamirat, bakım, onarım, alım ve satımda çözüme en hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Servis Bedelini

Kapıda Ödeyin

ikon10

Çine Altus Servisi olarak, ödemenizi kapıda ödeyerek, yerinde servis hizmetinden yararlanın.

Altus Servis Çine

Altus tamircisi olarak Çine ilçemizde vermiş olduğumuz hızlı servis anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Buzdolabınızın yeterli soğutma yapmaması, karlanma ya da buzlanma şikayetlerinin olması onun verimsiz çalışmasını sağlar. İçindeki sebze ve meyvelerin buz tutmasıyla maddi zararlara uğrarsınız. Hemen bizi arayarak yerinde yapacağımız servis hizmetiyle bu soruna çözüm getirebilirsiniz.

Ayrıca randımanlı pişirmeyen fırınlar sizleri sıkıntıya sokacaktır. Alt ve üst ayarları aynı olmayan fırınların kontrolleri tarafımızca yapılmaktadır. Yapacağımız bakımlardan sonra yemek ve hamur işlerinizi tam kıvamında pişirebilirsiniz. Bunun için Altus telefon numarasını arayarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere ekibimizi yönlendirerek mağduriyetlerinizi hemen gidermekteyiz.

cine altus servisi 1
cine altus servisi 2

Çine Altus Servisi

Altus arıza ekibi olarak çalışmayan ve bozuk olarak tabir ettiğimiz tüm beyaz eşyalarınızı onarmaktayız. Hiç çalışmayan konumda olan elektrikli cihazlarınızı atmayın hemen bizi arayın. Uygun fiyatlarla onları tamir ettirerek ilk günkü performansında kullanabilmeniz mümkündür. Altus markasına ait olan bütün cihazlarda sizlere servis hizmeti sunmaktayız. Bunlardan bir tanesi de klimalardır. Altus klimalarınızın kurulumları, yıllık bakımları ve tamirleri servisimiz tarafından yapılmaktadır. Böylece onları randımanlı olarak kullanabilirsiniz.

İşinde uzman olan teknik ekiple çalışmaktayız. Ekip arkadaşlarımız işleriyle ilgili bölümlerden mezun olmuş ehil kişilerden oluşmaktadır. Böylece profesyonel bir hizmet sizlere sunulmaktadır. Tamirlerde orijinal yedek parça kullanmaktayız. Sizlere parça ve servis garantisini sunan firmamız yaptığı işin her zaman arkasında durmaktadır

Altus Servis Çine Telefon Numarası

Altus markasına ait olan bütün cihazlarda kaliteli servis anlayışı ve hızlı bir hizmetle sizlere ulaşmaktayız. Servis ağımız oldukça geniştir. Sadece Çine ilçemizde değil daha birçok ilçede hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalarınızı yeni aldıysanız kurulumlarını bize yaptırabilirsiniz. Böylece bilinçli kullanıcılar olarak cihazlarınızı uzun yıllar kullanabileceksiniz. Altus servis numarası… olmaktadır. Hemen bizi arayarak kaliteli hizmetin konforunu yaşayabilirsiniz. Uzun yıllardan beri servis sektöründe olduğumuz için belli bir tecrübeyi edinmiş durumdayız. İşimize verdiğimiz önemden dolayı da müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ya da klimalarda kaliteli bir servis hizmeti almak isteyenler hemen …Altus servis telefon numarası aramasını yapabilirler. Sizlerin mağduriyetinin giderilmesi için ekibimizi bulunduğunuz adrese yönlendiririz. Böylelikle sizler de ilk günkü performansta çalışan beyaz eşyalara sahip olabilirsiniz.

resimbanner1

Çine Altus Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Altus Marka beyaz eşyalarınız için oluşturduğunuz Randevu Talebi, Servis Talebi ve diğer taleplerinizde “Aynı Gün Yerinde Hizmet” sunuyoruz.

Çine Altus Servisi olarak, Altus marka beyaz eşyalarınız için sizlere en hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

Çine Altus Servisi olarak, değişimini veya tamiratını yaptığımız beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Çine Altus Servisi olarak, sizlere en uygun fiyata en iyi servis hizmeti sunuyoruz.

Çine Altus Servisi olarak, Sektörde lider konumda olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile sizlere hızlı servis desteği sunarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Teknik Servis Bölümümüz...